Як різати дзеркала. Як правильно розрізати дзеркало на 4мм відео.

У домашніх умовах досить складно різати дзеркала або скло, однак, при наявності хороших інструментів це цілком можливо. Для різання дзеркала необхідний якісний ручної склоріз.
Інструкція
1
Існують два види цих інструментів: роликовий і алмазний (залежно від того, як влаштована ріже частина даного інструменту). У роликового склоріза власне ріже частина являє собою маленьке коліщатко з дуже твердого металлокорундного сплаву. У алмазного склоріза ріже частина - це кристалик технічного алмазу в металевій оправі. Обидва типи склорізів оснащені ручками.
2
Крім склоріза знадобляться довга металева лінійка, плоскогубці з гумовими прокладками для ломки дзеркала і невеликий молоточок.
3
Обов'язково потрібно підготувати дзеркало до роботи - очистити від пилу і бруду, протерши ганчіркою, а в разі необхідності, промивши розчином соди.Зеркало, принесене з морозу, не можна різати, воно неминуче потріскається.
4
Далі підготовлене дзеркало укладають на стіл з рівною поверхнею всієї площиною і починають розмічати лінію відрізу. Приклавши широку лінійку поруч з лінією відрізу (відступ від лінії відрізу 1-2мм для роликового склоріза і 3-4мм для алмазного), проводять по дзеркалу інструментом, утримуючи його строго перпендикулярно дзеркалу. На ньому має залишитися безбарвний слід. Якщо всі маніпуляції проводяться правильно, дзеркало повинно видавати характерний тріск.
5
Після виконання надрізу дзеркало зрушують до краю стола таким чином, щоб воно звисало на 3-5мм.
6
Потім відрізану частину обламують, взявшись за край руками і різко надавав вниз.
7
Для нарізки товстого дзеркала придасться молоточок, їм потрібно несильно обстучать ту частину, яку потрібно буде відокремити від основного полотна.Очень тонке дзеркало відламують після надрізання плоскогубцями з гумовими прокладками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EzVDAVnWRpk
Корисна порада
Якщо склоріз не залишає на дзеркалі ріжучого сліду, рекомендується опустити його в гас на кілька секунд.
У домашніх умовах іноді доводиться стикатися з проблемою різання скла. Використовуючи нескладні інструменти, ви зможете це зробити. Ріжуть скло алмазними або роликовими склорізами.
Вам знадобиться
  • - скло;
  • - склоріз;
  • - стіл;
  • - тканина;
  • - клейонка;
  • - дерев'яна лінійка;
  • - гас.
Інструкція
1
При роботі з будь-яким склорізом пам'ятайте, що скло має бути сухим і чистим. Старе скло промийте і просушіть. Протріть змоченою в скипидарі ганчіркою і ще раз висушіть.
2
Покладіть на стіл вовняну ковдру, а зверху на нього скло. Після різання скла тканина може містити осколки. Прокладіть між склом і тканиною будь-яку стару клейонку. Стіл повинен бути абсолютно рівним і стійким.
3
розрізали скло покладіть так, щоб воно спиралося всією площиною на поверхню стільниці. Візьміть широку дерев'яну лінійку. На її підставу наклейте шматочки гуми від медичного гумового бинта, щоб вона не ковзала по склу.
4
Прикладіть лінійку на відстані 2 мм, якщо користуєтеся роликовим склорізом, від лінії нарізки. Для алмазного - 3 мм. Притисніть її щільно до скла. Перед проходом склоріза намітьте початок і кінець лінії.
5
Щоб отримати якісне різання, змастіть коліщатко склоріза керосином. Проведіть інструментом по склу. Рез починайте робити з далекого краю скла. Лінію ведіть без зупинки до себе. Проведіть один рез на всю довжину і з однаковим зусиллям.
6
Роликовий склоріз утримуйте строго перпендикулярно до площини скла. Алмазний - тримайте майже вертикально зразок олівця.
7
При правильному різанні скла лінія вийде безбарвною і тонкою. Не доходячи до кінця на 5 мм, зменшіть силу натиску, щоб інструмент не зійшов зі скла.
8
Не проводьте рез двічі по одній лінії. При необхідності наступний рез зробіть, відступивши на відстань 1 мм від попереднього.
9
Приступайте до простукування процарапанной смужки на поверхні скла. Для цього наносите склорізом не люті удари з іншого боку по лінії різу. Прокреслена склорізом лінія повинна перетворитися на тріщину.
10
Покладіть скло на край стільниці і різким ривком вниз поламайте його по наміченої лінії. Якщо залишився невеликий шматочок, то відламайте його спеціальним вирізом в склоріз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rs7NpQ4hBlY