Як малювати вугіллям.

Малювання не буває нудним для тих, хто вкладає в цей процес свою душу. Мода не стоїть на місці, а потім створюються нові способи створення малюнків. Наприклад, малюнки вугіллям , які може виконати кожен, хто буде мати уявлення про основні етапи роботи.
Вам знадобиться
  • Згорнутий пергамент, папір А2, пресований вугілля у формі циліндра 10см, 2-3 штучки, біла суха пастель 2 мілка, олівець ретуш.
Інструкція
1
Намалюйте зображення квітів, глечика чи іншого простого предмета.
2
Тепер подумки уявіть рамку для свого малюнка і обведіть нею так, що малюнок виявився по центру.
3
Тепер малюнок можна переносити на папір. Щоб визначити лицьову сторону вугільної паперу, проведіть по ній рукою. Та, що більш шорстка - лицьова. Прикріпіть папір на планшет.
4
На щільний папір розкроїте вугілля. Умочіть пальці в вугільну крихту і приблизно нанесіть малюнок на підготовлений планшет.
5
Темні тони Прикрасьте вугіллям , а світлі ділянки малюнка замалюйте білої пастеллю.
6
Використовуйте вугілля для зафарбовування простору між предметами на малюнку.
Зверніть увагу
Починаючи наносити білу пастель, надіньте рукавички, інакше чорне вугілля виявиться не на своєму місці і малюнок буде зіпсований.
Корисна порада
Для того, щоб малюнок вийшов вдалим, слід відразу розкроювати всі предмети, тобто виконувати роботу цілісно. Ви зможете простежити за всіма відтінками і вибрати потрібний. Також рекомендується для закріплення малюнка вугіллям покрити його лаком.