Як зробити стелі з панелей пвх. панелі пвх для стелі.

Квартира або будинок має кілька проблемних місць, де ремонт потрібно робити частіше, ніж в інших приміщеннях. Це кухня, ванна кімната, туалет. Пояснюється це просто - підвищена вологість, різні випаровування, неякісна вентиляція. Все це призводить до передчасного погіршення зовнішнього вигляду стін і стель цих приміщень. Для того щоб полегшити собі життя, спростити ремонт і експлуатацію стін і стель, облицюйте їх панелями ПВХ .
Інструкція
1
Перевага панелей ПВХ перед іншими способами обробки стін і стель полягає в наступному: По-перше, це простота проведення робіт. Облицювати поверхню панелями ПВХ може кожен, у кого є руки, електродриль, пила та ін. Потрібний інструмент.Во-друге, дешевизна матеріалів. Для ремонту вам будуть потрібні панелі ПВХ , дерев'яний брус 20х40мм, стартовий L-подібний профіль і елементи крепленія.В-третє, різноманітна колірна гамма випускаються панелей ПВХ . Це відкриває широкі можливості їх підбору з урахуванням загального колірного оформлення комнати.В-четверте, їх довговічність. В процесі експлуатації облицювання поверхні досить промивати водою в міру необхідності.
2
Перед початком робіт виміряйте висоту стелі по кутах ремонтується приміщення. Виберіть меншу висоту і на цьому рівні по периметру кімнати проведіть горизонтальну черту.Очістіте стелю від старого покриття (набел, фарба і т.д.). Робити це потрібно без фанатизму, домагаючись лише того, щоб при монтажі панелей менше всякого сміття сипалося вам в очі. Бажано обробити очищену поверхню антигрибковою розчином грунтовки.
3
По периметру кімнати по розмітці просвердлите отвори для кріплення стартових дерев'яних брусків і закріпіть їх на стіні. На 3 встановлених бруска саморізами з плоскою головкою (для зручності монтажу панелей в подальшому) встановіть L-подібну стартову смугу.
4
Визначтеся, як розміщуватимуться панелі ПВХ щодо входу і стін. Бажано розташовувати їх уздовж найдовшої стіни. Розмітьте стелю під установку брусків для кріплення панелей ПВХ . Вони повинні розташовуватися поперек панелей на відстані 70-80см один від друга.Просверліте отвори в стелі, встановіть в них пластмасові пробки і саморізами закріпіть дерев'яні бруски-поперечки. До отриманого дерев'яного каркасу прикріпіть за допомогою саморізів кабель-канали, укладіть в них електропроводку і закрийте пластмасовими кришками.
5
Попередньо обрізані по довжині панелі, злегка згинаючи, введіть кінцями в пази стартового профілю, щільно притисніть до дерев'яного бруска і закріпіть за допомогою металевих скоб або саморізів. В зазор між останньою панеллю ПВХ і стартовим брусом встановіть профіль типу L і закріпіть його до бруса безбарвним монтажним клеєм.