Як додати доріжку до фільму.

Зберігаючи фільм в колекції, або викладаючи його на торрент-трекер, виникає необхідність додати одну або декілька звукових доріжок. Існує кілька способів для виконання цього завдання. Розглянемо два найбільш простих.
Інструкція
1
Найшвидший спосіб, що не вимагає використання додаткових програм, полягає в додаванні додаткових доріжок в папку з фільмів. Вам слід створити для фільму окрему папку і помістити туди відеофайл і файли додаткових звукових доріжок. При цьому дуже важливо перейменувати всі файли так, щоб їх імена збігалися. Розширення перейменовувати не слід. Після запуску фільму все доріжки будуть автоматично завантажені в програвач. Якщо цього не сталося, перетягніть всю папку в вікно програвача, і включіть відтворення.
2
Другий спосіб дозволить вам «вшити» додаткові доріжки в a відеофайл і отримати готовий фільм одним файлом. Для цього скачайте і встановіть програму VirtualDubMod і запустіть її на своєму комп'ютері. Додайте відеозапис через меню File - Open. В меню Streams виберіть команду Stream List і натисніть кнопку Add, щоб додати звукову доріжку . В меню Vide встановіть прапорець поруч із командою Direct Stream Copy, а потім дайте команду для запису за допомогою меню File - Save As. Відеофайл буде перезаписан разом з «вшитими» доріжками.
Доступність цифрового відеоконтенту, розвинені засоби обробки і монтажу відео відкривають широкі можливості для аматорської творчості, заснованого на озвучуванні існуючого відеоматеріалу. Достатньо лише дізнатися, як вставити в фільм звукові доріжки, і можна від душі повправлятися в накладенні аудіо-треків на доступні відеоролики. Маючи у своєму розпорядженні фільм , озвучений акторами іноземною мовою, а також аудіо-файл з перекладом, можна за кілька хвилин отримати відео з новою звуковою доріжкою.
Вам знадобиться
  • Універсальний безкоштовний редактор відео VirtualDub 1.9.9.
Інструкція
1
Відкрийте відеофайл в редакторі VirtualDub. Виберіть в головному меню програми пункти "File" і "Open video file ...", або натисніть клавіші Ctrl + O. У діалозі вкажіть шлях до каталогу з файлом відео, відзначте його в списку і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Встановіть режим обробки відео. Відкрийте меню "Video" і клацніть по пункту "Direct stream copy". В даному режимі відеоролик збережено не буде оброблятися взагалі, то-есть буде просто копіюватися з вихідного файлу.
3
Додайте до відео звукову доріжку. Виберіть пункти меню "Audio" і "Audio from other file ...". З'явиться діалог вибору файлу. Вкажіть в ньому файл звукової доріжки. Слідом з'явиться діалог "Import Options:". Виберіть у ньому першу опцію "Autodetect". Це активує автоматичне визначення параметрів звукового файлу. Натисніть кнопку "OK".
4
Збережіть файл з новою звуковою доріжкою. Виберіть в меню "File" і "Save as AVI ...", або натисніть F7. З'явиться діалог збереження файлу. Виберіть у ньому нове ім'я і шлях збереження файлу. Натисніть "Зберегти".
5
Дочекайтеся закінчення процесу збереження. Час збереження залежить від обсягу файлу відео і файлу звуковий доріжки. Слідкуйте за статусом процесу запису файлу на диск в діалозі "VirtualDub Status".
Зверніть увагу
Не знімайте вихідний файл до перевірки результату обробки відео. У ряді випадків потрібне корекція тимчасових затримок при накладенні звукових доріжок.
Корисна порада
Якщо звукова доріжка має великий обсяг, можна налаштувати стиснення аудіоданих. Для цього виберіть у меню пункти "Audio" і "Full processing mode", а потім "Audio" і "Compression".