Як розфарбувати картинку. розфарбувати фото з помошью кисті.

Якщо вам потрібно розфарбувати чорно-білу фотографію, а ви не володієте навичками роботи в фотошопі, не поспішайте засмучуватися - є спосіб зробити це за допомогою невеликої та зручної програми, призначеної спеціально для цієї мети.
Інструкція
1
Програма називається BlackMagic і завантажити її можна на офіційному сайті розробників за адресою www.blackmagic-color.com або на одному з софт-порталів рунета (www.softodrom.ru, www.izone.ru і т.п. ).
2
Запустіть програму після установки її на ваш комп'ютер і додайте в неї свою фотографію. Зробити це можна за допомогою кнопки Load Image в верхній частині меню програми.
3
Відразу після завантаження зображення відкриється меню управління пензлем. З його допомогою ви можете вибрати вже попередньо встановлені основні кольори для фарбування різних деталей знімка: небо, земля, дерево, камінь, волосся, шкіра і т.д. Це меню можна викликати і кнопкою Palettes Menu в нижній частині вікна програми.
4
Вибравши попередньо встановлений колір для кисті, ви можете відрегулювати її розмір і відтінок кольору, за допомогою розділів меню Brush Properties і Tuning & Effects.
5
Отримавши необхідний розмір і колір кисті, можна починати розфарбовувати фотографію. Робиться це клацаннями миші в обраній галузі знімка. Якщо ви зробили помилку, можна взяти інструмент Eraser і стерти помарки.
6
Закінчивши роботу, ви можете вивести результат на друк або зберегти фото на комп'ютері. Для цього використовуйте кнопки Print і Save As.
Художник ви чи ні, кисть розфарбувати зможете. Можете розписати кисть в подарунок або для прикраси робочого столу. Головне творча фантазія. Розпис не займе багато часу, принесе задоволення від процесу, а розфарбування зробить ваші кисті кольоровими і неповторними. Використовуйте будь-які візерунки, краще вибирати з середніми і тонкими лініями, тому що товсті виглядають розмазали і незрозумілими. Ідеально підійдуть акрилові фарби, вони не змиваються. Купити їх можна в будь-якому художньому магазині.
Вам знадобиться
  • Будь-яка пензлик (не покрита лаком),
  • Альбомний лист,
  • Олівець простий,
  • Кисть №3, 1,
  • Акрилові фарби,
  • Банку з водою,
  • Лак для дерева,
  • Палітра,
  • Паперовий скотч,
  • Ножиці.
Інструкція
1
Підготуйте робоче місце і визначитеся з варіантом. Для роботи кисть повинна бути проста, з дерев'яною ручкою. Щоб не забруднити, заклейте кінчик пензля і металеву основу паперовим скотчем, а дерев'яну поверхню залиште для розфарбовування.
2
Почніть з простою розмальовки. Пофарбуйте кисть , наприклад світло-жовтою фарбою. Для цього в палітру з тюбика вичавіть трохи жовтої фарби і трохи білої, змішайте добре. Зафарбуйте дерев'яну ручку двома шарами фарби. Час висихання 45 хвилин. Скотч знімаєте перед нанесенням лаку.
3
Якщо бажаєте додати малюнок на готовий фон кисті, вам буде потрібно ескіз. На папері зобразите, наприклад, орнамент, або візерунок або квіти. Тепер перенесіть ескіз за допомогою олівця по всій довжині ручки. Візьміть тонку пензлик і трохи чорної фарби, акуратно обведіть лінії малюнка. Дайте висохнути і наносите лак.
4
Можна пофарбувати кисть за допомогою трафарету. Для цього виріжте дві смужки з паперового скотча. Одну наклейте, по спіралі навколо кисті, залишаючи місцями дерев'яну поверхню. Пофарбуйте відкриті місця бажаним кольором, дайте просохнути. Приберіть скотч з кисті. Другий смужкою заклейте ними кольорові ліній, а дерев'яну, залишену поверхню пофарбуйте в інший колір. Коли фарба висохне, зніміть скотч, покрийте лаком.