Як приготувати кефір для грудничка. Кефір для грудничків в домашніх умовах.

Кисломолочні продукти - сир та кефір дуже важливі для правильного розвитку і здоров'я дитини. Вони містять кальцій, вітаміни, білки і мінеральні речовини, необхідні для формування кісткової і м'язової тканини, зубів, правильного травлення і нормального функціонування всіх систем життєзабезпечення організму малюка. Підгодовувати кефір ом грудничків починають з шестимісячного віку, вводячи його в раціон поступово. Приготувати кефір для грудничка можна в домашніх умовах з натуральних продуктів.
Вам знадобиться
    • Молоко коров'яче 2,5% жирності - 200 г
    • Закваска кефірна - 10 мл або готовий одноденний кефір - 1 столова ложка
Інструкція
1
Якщо ні готової кефір ной закваски, то її можна зробити з готового кефір а. Закип'ятіть 100 г молока і остудіть його до 25оС. Додайте до нього готовий кефір , ретельно перемішайте і поставте на 12 годин при кімнатній температурі. Взимку час можна збільшити до 24 годин. Отриману закваску зберігайте в холодильнику.
2
Підготуйте і простерилизуйте скляні пляшечки.
3
Молоко закип'ятіть і остудіть до 24-25оС. Коли охолоне, додайте в нього кефір ную закваску і добре перемішайте. Розлийте молоко по пляшечка і залиште стояти при кімнатній температурі годин на 10 - 12.
4
Після того, як в пляшечках почне утворюватися кефір ний згусток, переставте їх в прохолодне місце.
5
Одноденний кефір буде готовий через добу після додавання закваски, дводенний, відповідно, через двоє.
Корисна порада
кефірних закваску необхідно оновлювати через кожні 5-7 дней.Кефір для грудничка, приготований в домашніх умовах не зберігайте більше двох діб, навіть якщо він стоїть в холодильнику.