Як відключити клавіатуру на ноутбуці. Відключення клавіатури ноутбука.

Незручну клавіатуру ноутбука можна легко відключити, щоб при установці поверх неї зовнішньої клавіатури виключити випадкове натискання. Стандартними засобами Windows зробити це неможливо, а ось вдатися до допомоги спеціальної програми ніхто не забороняє.
Інструкція
1
Питанням відключення клавіатури на ноутбуках користувачі спантеличені вже давно, але рішення цієї проблеми відомо далеко не кожному. Між тим, встановивши на свій комп'ютер програму Toddler Keys, можна раз і назавжди закрити для себе це питання.
2
Для початку скачайте програму за адресою www.tk.ms11.net і встановіть її на свій комп'ютер. Toddler Keys працює на будь-який з існуючих версій операційної системи Windows, включаючи Windows 7.
3
Після установки і запуску програми на панелі задач з'явиться значок у вигляді двох букв T і K, клацнувши по якому правою кнопкою миші, слід вибрати команду Lock Keyboard. Клавіатура буде заблокована.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=An3yWMWtea0
Зверніть увагу
За замовчуванням програма автоматично відключає кнопку вимикання ноутбука і блокує відкриття оптичного приводу. Включити кнопку і активувати привід можна зняттям прапорців з пунктів меню Disable Power Button і Lock Driver Doors.
Корисна порада
Подвійне клацання по значку на панелі задач приведе до повної блокування клавіатури, миші і екрану. Для розблокування слід ввести пароль, показаний на екрані.