Як вставити сторінку в сторінку.

Один із способів вставити сторінку в сторінку - використовувати надану мовою HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») можливість розбивати сторінку на окремі вікна. Такі вікна називають «фреймами» і їх може бути декілька в одній сторінці. Кожен фрейм, в свою чергу, може сам містити набір фреймів і в кожний з них можуть завантажуватися сторінки з різних джерел.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Блокнот
Інструкція
1
Щоб побудувати такий набір сторінок в сторінці почати слід із створення контейнера для фреймів. Інструкція браузеру створити такий контейнер на мові HTML виглядає так: ... Такі інструкції називають «тегами». Це - відкриває та закриває теги контейнера, між якими слід поміщати теги для формування фреймів. Теги містять різну додаткову інформацію, яку називають «атрибутами» тегів. У відкриває теге треба вказати - як саме слід поділити простір сторінки між фреймами: ... Тут атрибут "cols" вказує, що сторінку з двох фреймів треба розділити по вертикалі, виділивши кожному по 50% ширини вікна. Щоб розділити сторінку по горизонталі, використовується інший атрибут - "rows": ... Це ж можна записати таким способом: ... Тут зірочка (*) вказує, що все залишився повинно бути віддано другому фрейму.Можно вказувати значення не в процентах, а в «пікселах »- це основна одиниця виміру, використовувана при розмітці сторінок: ...
2
З контейнером ми розібралися, тепер треба вписувати в нього самі фрейми. HTML-тег фрейма в найпростішому вигляді виглядає так: Тут атрибут "src" вказує інтернет-адресу сторінки, яка повинна бути завантажена в цей фрейм . Якщо сторінка лежить на цьому ж сервері і в цій же папці (або вкладеної в неї), то вказувати повну адресу не обов'язково, достатньо імені файлу і шляху до вкладеної папки. Такі адреси називаються «відносними», а повні - «абсолютними». Цей же тег з відносним адресою сторінки для завантаження: - За допомогою атрибута "scrol> Значення" yes "означає, що смуги прокрутки у цього фрейму будуть завжди. Якщо вставити значення "no" - їх не буде ніколи, а значення "auto" визначає, що смуги прокрутки будуть з'являтися у міру необхідності, якщо вміст фрейма не вміщається в його межі .-- За замовчуванням кордону фреймів в сторінці можна переміщати мишкою. Але якщо задати тегу атрибут noresize, то така можливість буде відключена: - У тега frame є два атрибута, які задають поля між сусідніми фреймам - marginwidth вказує розмір відступу від сусіднього поля по горизонталі (зліва і справа), marginheight - по вертикалі (знизу і зверху): - Ще один атрибут - name - дає власне ім'я фрейму. Це може знадобитися, якщо фрейми містять будь які скрипти, які повинні щось робити в сусідніх фреймах і розрізняти їх по іменах:
3
Цією теоретичної підготовки цілком достатньо для створення простої сторінки із, наприклад, дві сторінки інших сайтів. Вам буде достатньо простого текстового редактора - стандартний блокнот цілком підійде. Створіть новий документ і впишіть в нього такий html-код:

Тепер збережіть документ з розширенням html - наприклад, test.html. Після цього подвійне клацання по файлу test.html буде запускати браузер, а той виконуватиме інструкції, які ви йому написали в html-коді. Результат повинен виглядати так: