Як правильно годувати кішку. Як правильно годувати кота.

Кішки від природи м'ясоїдні, основа їх дієти - м'ясо. Збалансоване поєднання вологого і сухого котячого корму - джерело необхідних поживних речовин для здорового режиму харчування.

Вологий корм для кішок (консерви) - це відновлене м'ясо або риба в желе або підливі. Він випускається в жерстяних банках, порційних баночках або порційних пакетиках. Сухий корм - це гранули, які можна змішувати з м'ясом або подавати окремо. Деякі сухі корми містять всі необхідні речовини, і кішці не потрібно додавати вологого корму, коли вона їсть сухий.

  1. Містите місце, де ваша кішка їсть, в чистоті. Ставте годівниці на пластикову рогожу або керамічну плитку. Обробляйте це місце щодня антибактеріальним засобом. Мийте миски для корму та води кожен день, щоб уникнути розмноження бактерій.
  2. Кладіть кішці невеликі порції корму по 2-3 рази на день. Кішки люблять їсти потроху і регулярно підходити до своєї миски протягом дня. Необхідну кількість корму залежить від віку, розміру та рівня активності вашої кішки. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці корму, щоб не перегодувати її.
  3. Переконайтеся, що корм, який ви вибрали, - повноцінний. Кішці необхідно 41 найменування вітамінів та мінералів для підтримки здоров'я, і в готових кормах містяться багато з них. Корми класу преміум більш збалансовані, ніж корми класу економ і середній категорії, т.к. в них містяться більш якісні інгредієнти.
  4. Наливайте кішці чисту воду і міняйте її кожен день. Це особливо важливо, якщо кішка харчується сухим кормом. Коров'яче молоко не підходить кішкам, т.к. в ньому багато жирів і лактози.
  5. Не залишайте вологий корм в мисці доти, поки він не засохне. Краще класти потроху, щоб кішка з'їдала все, поки воно свіже. В теплу пору року краще годувати кішку частіше, але порції повинні бути менше.
  6. Давайте кішці корисні ласощі раз або два на тиждень. Вибирайте ласощі з вітамінами, або сприяють очищенню зубів.