Як подивитися відео в інтернеті.

Переглянути будь-яке відео в інтернеті , будь то ролик або фільм, неважко. З розвитком високошвидкісного безлімітного інтернету з'явилася безліч сайтів з подібною тематикою. Однак перш ніж дивитися відео, необхідно все правильно налаштувати на комп'ютері.
Інструкція
1
Перш ніж дивитися відео в інтернеті , необхідно переконатися в тому, що у вас встановлені останні версії відео-кодеків і Flash Player. Кодек підійде універсальний, найкраще останню версію K-Lite Codec Pack. А Adobe Flash Player потрібно завантажити з офіційного сайту.
2
Також не слід забувати про оновлення деяких стандартних програм. Якщо у вас Windows XP і «стандартний» браузер (Internet Explorer version 6.0), то можливі проблеми. Оскільки більшість сайтів з відео-матеріалами не підтримують більш цей старий браузер. Часом не допомагає навіть оновлення до більш нової версії Internet Explorer'а. Більшість сайтів з відео контекстом буквально «вимагають» альтернативні браузери, наприклад, Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome.
3
Разом з тим, рекомендується оновлювати Windows, драйвер для відеокарти, directX. І слід також знати, що для комфортного перегляду відео (без гальмування) потрібна, принаймні, швидкість інтернет з'єднання в 512 кб/с. При дотриманні даних правил, в принципі, не повинно бути ніяких проблем в перегляді відео по інтернету.
4
Величезні колекції відеоматеріалу можна знайти в соціальних мережах, на кшталт «Вконтакте», «Однокласники» та на інших подібних сайтах.