Як відкрити вкладення.

Вкладені файли в електронні листи дозволяють не переводити вміст послання в письмовий вигляд, а дозволити адресату самому побачити те, що хоче показати відправник. Однак іноді відкрити вкладення не виходить. Причин тому може бути декілька.
Інструкція
1
Перша необхідна річ, яка потрібна, щоб відкрити вкладення - це встановлена в комп'ютері програма, що дозволяє переглядати файли з відповідними розширеннями. Приміром, такі поширені файли версії MS Office 2010 за замовчуванням зберігаються в форматі, який не читається більш старими версіями офісних програм. Пересилаючи файл, створений в вузькоспеціалізованої програмі, подумайте, чи зможе одержувач відкрити вкладення. Краще для пересилки використовувати загальнопоширені формати. Або переконайтеся в тому, що в його комп'ютері встановлена та ж програма, якою користуєтеся і ви.
2
Деякі сучасні поштові он-лайн служби, наприклад, Gmail дозволяють відкрити вкладення , не завантажуючи їх на жорсткий диск комп'ютера. Таким чином, ви можете переглянути вкладені файли, навіть якщо у вас не встановлені відповідні програми. Правда, перелік підтримуваних для відображення в он-лайн форматів не такий широкий. В основному, це картинки, документи пакета MS Office і файли формату Adobe PDF. Однак серйозним плюсом користування даним сервісом є можливість працювати он-лайн з офісними документами, вносити в них виправлення, редагувати їх і т.д.
3
Якщо ви зіткнулися з проблемою відкриття вкладень в електронних листах через поштові клієнти, наприклад, MS Outlook, перевірте настройки параметрів безпеки програми. Також параметри безпеки слід перевірити і в інших програмах, якими ви користуєтеся. Оскільки вкладені файли можуть містити віруси, їх бажано перевіряти антивірусом під час завантаження в комп'ютер. Зазвичай антивірусні програми роблять це за замовчуванням. Цілком можливо, якщо ви не можете відкрити вкладення , вони були заблоковані в цілях безпеки та збереження ваших даних.