Як перевірити двигун при покупці. перевірка стану при купівлі лада калина.

При покупці колишнього у вживанні автомобіля найкраще буде відігнати його на станцію технічного обслуговування і провести там діагностику за допомогою фахівця. В тому випадку, коли це не представляється можливим, огляд доведеться проводити своїми силами. Якщо з кузовом і салоном автомобіля все гранично ясно, то як же перевірити двигун при покупці?
Вам знадобиться
  • - рукавички
  • - чиста ганчірочка
  • - білий аркуш паперу
Інструкція
1
Зовнішній огляд. Підніміть капот автомобіля і огляньте моторний відсік. Тут слід звернути увагу на масляні плями і патьоки: на справному двигуні їх бути не повинно. Навіть незначні сліди масла можуть в майбутньому означати для вас проблеми, пов'язані з його витоком. Особливу увагу приділіть областям навколо розподільника запалювання і бензонасоса. При чиною патьоків можуть стати як діряві прокладки і гумові ущільнювачі, так і нещільно прилеглі хомути на шлангах. Ще однією причиною слідів масла може стати нещільно прилягає кришка головки блоку циліндрів: огляньте місце стику, переконайтеся, що на ньому немає ні слідів масла, ні слідів герметика. Навіть якщо поточний власник перед продажем привів двигун в порядок, він міг дещо упустити. Приміром, сліди несправності мотора могли залишитися на внутрішній стороні капота, так що уважно огляньте і его.Осмотріте болти і гайки: якщо навколо або на них ви виявите подряпини, нехай і невеликі, то це може служити явною ознакою того, що мотор як мінімум розкривали. І добре, якщо в цьому випадку продавець заздалегідь повідомив вам, про те, що двигун недавно проходив планову перегородку.
2
проінспектує стан масла і тосола. Перевіряйте масло за допомогою щупа, тосол - просто відкрутивши кришку відповідного бачка або радіатора. Масло має бути прозорим, мати нормальну, не надто в'язку консистенцію і запах. У маслі не повинно бути сторонніх домішок або бульбашок повітря, а на масляному щупі не повинно бути ніяких розлучень або стороннього нальоту. Те ж саме відноситься до тосол: рідина повинна бути прозорою, мати характерний солодкуватий запах, і ніяких масляних плям або бульбашок на поверхності.Пузирькі в рідини - перша ознака витоку, пам'ятайте: це дуже серйозна проблема. У разі, приміром, з тосолом, бульбашки можуть означати витік охолоджуючої рідини в двигун через продірявився прокладки або тріщини в самій голівці блоку, що абсолютно неприйнятно. Тосол роз'їдає поршневі кільця і завдає станом мотора непоправної шкоди.
3
Відкрутіть кришку маслозаливної горловини. Огляньте кришку: ні в якому разі під нею або по краю самої горловини не повинно бути піни або нальоту. Щільний наліт характерного біло-жовтого кольору означає, що в двигун потрапляє охолоджуюча рідина. Про наслідки такої несправності ми вже говорили в попередньому кроці.
4
Огляньте гумові вироби та свічки. На ущільнювачах і шлангах не повинно бути зовнішніх ознак пошкоджень і трещін.Еслі в моторному відсіку запорошено і брудно, не полінуйтеся надіти рукавички і озброїтися ганчіркою для огляду всіх вузлів: багаторічна кіптява може приховувати багато дефекти.Еслі це представляється можливим, викрутити одну або дві свічки : їх зовнішній вигляд може багато про що рассказать.В нормальної ситуації свічки покриватиме дуже тонкий шар світло-сірого або світло-жовтого нальоту, а електрод може бути злегка зношений. Свічки з тріщиною на поверхні ізолятора означають, що двигун працюватиме зі стуком, а свічки з рясними світлими відкладеннями говорять про неправильно підібраному маслі. Оплавлений центральний електрод свічки може сигналізувати про цілий букет неполадок: від раннього запалювання і поганого пального до несправності клапанів і розподільника запалювання. Освіта своєрідною глазурі, що складається з сажі, або сильний знос електродів означають, що використовувалося паливо або масло з великою кількістю присадок. Замаслені свічки можуть бути ознакою як занадто великої кількості масла в мастильної системі, так і більш серйозного зносу поршневих кілець, циліндрів і напрямних клапанів. Нарешті, нагар на свічках говорить про неправильне освіті суміші або повітряному фільтрі, який давно не міняли.
5
Заведіть двигун і погазуйте на місці. Стартер при пуску мотора не повинен видавати сторонніх звуків і скреготу. Не варто говорити, що двигун повинен заводитися з першої спроби, незалежно від ступеня прогріву і погодних умов. Працювати мотор повинен рівно, без перебоїв. Якщо двигун смикається, спостерігаються сторонні вібрації, а ритм роботи можна назвати плутаним, то швидше за все мотор троїть. Це означає, що не працює якийсь з циліндрів. При чиною може бути несправність системи запалювання, некоректна робота однієї з свічок, прогорілий поршень або переобогащенная суміш. У кожному разі, проблему варто обговорити з власником.
6
Ознайомтеся з показаннями приладів. При працюючому двигуні після прогріву стрілки датчиків тиску і температури масла повинні знаходитися в межах норми, ідеально - в середньому положенні.
7
Подивіться на дим з вихлопної труби. Якщо при пуску двигуна білий дим показався вам рясним, але потім через короткий проміжок часу повністю зник, то швидше за все, це був просто конденсат, і турбуватися не варто. Якщо ж дим продовжує валити з вихлопної труби, то за його кольором і запахом можна провести експрес-діагностику. Отже, білий дим або дим з незначним сизим відтінком, який при цьому швидко розсіюється і залишає в повітрі солодкуватий запах - явна ознака наявності тосола в циліндрах двигуна автомобіля. Синій або сизий дим (може бути і з відтінком білого), який на деякий час повисає в повітрі легкої бузкової або сірим серпанком означає, що в камеру згоряння потрапляє масло. Усунення обох несправностей може дорого вам обійтися, так що краще не ризикуйте. Нарешті, чорний дим, означає, що паливно-повітряна згорає неефективно. При чиною можуть бути безліч несправностей: закоксовавшіеся повітряні жиклери, негерметичні форсунки, несправний лямбда-зонд або датчик витрати повітря. Наслідки такі, що знос двигуна значно прискорюється, а вихлоп стає високотоксичним.
8
Проведіть пробний заїзд. Він повинен виявити ті огріхи, яких ви могли не помітити при роботі двигуна на холостому ходу. Перевірте, як мотор реагує на їзду на високих і низьких обортов, як розганяється і поводиться в динаміці під навантаженням. Насторожити вас повинні сторонні шуми, стукіт, нерівномірна робота, різка втрата потужності і, зрозуміло, дим з випускної системи.
Зверніть увагу
Самостійна перевірка двигуна - справа все-таки досить ризикована, і без належного досвіду ми б не рекомендували повністю довіряти її результатам. Якщо у вас є хоча б невеликі сумніви, постарайтеся перед покупкою все-таки організувати огляд автомобіля на станції технічного обслуговування або привезіть знайомого механіка з собою.
Корисна порада
Якщо ви ніяк не можете визначити, димить чи автомобіль через наявність тосола або причиною диму - масло, є простий тест. Коли двигун автомобіля як слід прогріється, прикрийте отвір вихлопної труби листом білого паперу на кілька секунд: плями від води висохнуть повністю, а ось плями від масла залишаться. Але, строго кажучи, при наявності будь-якої з вищезазначених причин диму, ми настійно не рекомендуємо вам робити покупку.
Якщо автомобіль старий, потрібно приділити багато уваги його недоліків, тому що колишні власники часто приховують правду про те, що коїться під капотом автомобіля. З чого ж почати?
Інструкція
1
Добре відрегульований і справний двигун заводиться відразу, приблизно через секунду після повороту ключа в замку запалювання. При цьому двигун починає працювати рівно, без сторонніх шумів. Нехай автомобіль попрацює деякий час. Зачекайте хвилини дві-три і обійдіть машину, щоб подивитися на дим з вихлопної труби. Якщо машина справна, то ви або побачите світло-сірий дим, або не побачите його зовсім.
2
Якщо ви побачили сизий дим - у автомобіля проблеми з поршневий і, можливо, вам доведеться перебирати двигун. Якщо бачите білий дим - в циліндри якимось чином потрапила вода. Це погано, оскільки вам доведеться міняти циліндри (в гіршому випадку) або прокладку блоку головки. Так само білий дим може бути, якщо двигун холодний, однак при прогріванні він повинен зникнути.
3
Поки двигун не сильно нагрівся, підійдіть і зніміть кришку радіатора. Якщо він повний і немає бульбашок - все в порядку. Якщо ж навпаки - значить пробита головка блоку.
4
Існує також спосіб визначення несправності по нагару на свічках. Нагар на них повинен бути при справному двигуні світло-сіро-коричневим. При неполадках він може бути: • Схожим на вапняк. Це значить, що присадки до масла не згорають. • Нагар чорного кольору. Суміш переобогащена. • Нагар світлий, а біля центрального електрода є маленькі крапельки металу. Свічка перегрівається. Це, швидше за все, нерідна свічка.
Корисна порада
Після того як ви переконалися в тому що двигун в порядку, перевірте справність гальм і ступичні підшипників.