Як створити гаманець для webmoney. Як створити webmoney гаманець.

Якщо ви активно використовуєте інтернет, неможливо уявити, що у вас жодного разу не виникло бажання що-небудь купити. Але відправлятися в банк, а тим більше на пошту, щоб переслати грошовий переказ - заняття на любителя. Якщо у вас з'явилася можливість заробітку в інтернеті, без електронного гаманця просто не обійтися. Саме для цього створена і ефективно працює найнадійніша і зручна платіжна система WebMoney. Потрібно просто створити електронний гаманець, бажано не один.
Інструкція
1
Перш за все, встановіть програму WebMoney Keeper Classic. Скачавши з сайту інсталяційний файл, пройдіть стандартну процедуру його інсталяції. При установці ніяких складнощів не виникає, єдине зауваження - коли програма запросить дозвіл на установку сертифіката необхідно відповісти «так».
2
Відразу ж після установки пройдіть процедуру реєстрації. Уважно дайте відповідь на всі питання, які будуть запропоновані програмою. Часто при реєстрації вказуються не достовірні дані. У цій програмі цього робити не потрібно (якщо, звичайно, вона вам потрібна для роботи, а не задля забави). Адже повторна реєстрація з однієї IP-адреси викличе труднощі.
3
Після реєстрації на ваш email буде висланий реєстраційний код, який потрібно ввести за вказаним посиланням. Запам'ятовувати його не треба, більше він вам не знадобиться.
4
У наступному вікні, введіть пароль. Поставтеся до цієї операції уважно, надалі - це пропуск в систему при кожному вашому візиті. Його потрібно запам'ятати, а краще записати.
5
Тепер програма запропонує вам сформувати файл ключів (дуже відповідальний етап, адже файл ключів це ваша цифровий підпис). Для його створення потрібно в довільному порядку посувати «мишею», натискати клавіші на клавіатурі.
6
Після того, як файл створено, програма видасть ваш WMID - індивідуальний номер в системі. Його потрібно запам'ятати або записати, т.к. саме по ньому система буде вас бачити.
7
При першому вході в програму буде запропоновано зберегти файл ключів і задати код доступу до нього. Не плутайте код доступу та пароль, вони повинні бути абсолютно різні. Файл ключів (розширення .kwm) потрібно зберегти на знімному носії (диск, флешка). В крайньому випадку збережіть файл на локальному диску комп'ютера, прийнявши всі можливі заходи предосторожності.Код доступу запишіть, запам'ятайте. У тому випадку, якщо доведеться перезавантажити систему або ви захочете отримати доступ до гаманця з іншого комп'ютера, без файлу ключів і коду доступу це буде зробити неможливо.
8
Завершальний етап - отримання і введення коду активації. Його вам надішлють на мобільний телефон, який був вказаний при реєстрації. Цей код запам'ятовувати не треба, більше він вам не знадобитися.
9
Ну от і все, ви в програмі. Заходьте, озирніться, уважно почитайте help. У вкладці «гаманці» поки порожньо. Для того щоб створити свій гаманець, зайдіть в «Меню - Гаманці - Створити». У вікні, виберіть тип «WebMoney-валюти». Для початку створіть собі рублевий гаманець (R) і доларовий (Z) - вони найбільш затребувані в Мережі. Введіть назву кошелька.Ваш новий гаманець створений, тепер ви можете його поповнити, розрахуватися електронними грошима за товари та послуги, отримати оплату за зроблену роботу і багато іншого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FjrR4r8B35I
Зверніть увагу
Не плутайте WMID (12-и значний індивідуальний номер) і номер гаманця (R ..., Z ...). Гаманців у вас може бути декілька, а WMID, як ім'я, один.
Корисна порада
Обов'язково запишіть і запам'ятайте; • WMID • Пароль • файл ключів (місце збереження); • код доступу до файлу ключів.