Як додати блиск меблів. Як додати блиск шкіряною меблів в домашніх умовах.

Щоразу при проведенні прибирання перед будь господинею постає питання про те, як повернути благородний блиск полірованої і лакованої корпусних меблів. Адже так хочеться, щоб в квартирі все блищало ідеальною чистотою! Існує декілька способів догляду за полірованими або лакованими дерев'яними меблевими поверхнями.
Вам знадобиться
  • - промислові засоби для полірування;
  • - м'яка тканина;
  • - рослинне масло;
  • - оцет;
  • - заварка .
Інструкція
1
Спосіб перший: використовуйте спеціальні склади для чистки і додання блиск а меблів. Сьогодні хімічна промисловість випускає величезну кількість різноманітних полиролей, здатних повернути первозданний сяйво меблевим поверхностям.Еті засоби бувають різних видів. Найпоширеніші - склади на масляній основі. З їх допомогою легко додати блиск меблів, очистити забруднення, видалити пил. Недолік даного типу засобів в тому, що вони не створюють захисну плівку на поверхні шаф, тумбочок і другий блискучою меблів .Второй тип засобів - склади на основі воску. Крім очищення і додання блиск а меблів, вони також утворюють на її поверхні воскову плівку, яка захищає лак від згубних сонячних променів і води.Третій тип засобів, як правило, випускають в вигляді серветок для полірування меблів. Вони відмінно справляються з пилом, знімають електризацію поверхні (саме завдяки їй до меблів притягуються порошинки)
2
Другий спосіб - поліроль з підручних засобів. Якщо поверхня полірованого шафи або лакованого комода змінила колір - потемніла, то використовуйте суміш оцту і рослинного масла (1: 1). Нанесіть невелику кількість суміші на потемнілу поверхню. Шматочком фланелі або х/б тканини натріть її до блискучого блиск а. Якщо поліровка просто потьмяніла - використовуйте масло без додавання оцту.
3
Ще один спосіб повернення первозданного блиск а меблів також відноситься до домашніх. Для нього використовують спитий чай. Вологу заварку загортають в вовняну тканину, а потім ретельно натирають цим своєрідним тампоном поліровану поверхню.
Корисна порада
Сонце, підвищена вологість і близькість опалювальних приладів - вороги полірованої меблів. Будучи схильна їхньому впливу, меблі легко і швидко розлучається зі своїм чудовим блиском. Тому, не ставте лакований шафа в приміщення з підвищеною вологістю, великою кількістю сонячного світла, не присувайте його до батарей опалення.