Як поміняти зовнішність. Як я змінила свою зовнішність.

Є речі, дані нам від народження, і ми не в силах їх змінити: країна, сім'я, день нашого народження. Але повно історій, коли людина, яка змінила ім'я, повністю змінив свою долю. Звичайно, не саме по собі зміна імені змінює життя, це робить сама людина за допомогою впевненості, яку він набуває, вибираючи собі ім'я самостійно. Чи працює цей закон щодо зовнішності?
Вам знадобиться
  • Консультація косметолога, перукаря, стиліста.
Інструкція
1
Почніть з волосся. Зверніться до фахівців, які займаються підбором зачіски по фотографії за допомогою спеціальної комп'ютерної програми. Також цю програму можна легко знайти в інтернеті. Міняйтеся сміливо - підберіть не тільки новий колір волосся, але і стрижку. Проконсультуйтеся з косметологом і підберіть макіяж, який підкреслить достоїнства ваших рис обличчя.
2
Краса і впевненість в собі проявляється у погляді, манері триматися, ході. Щоб удосконалити ці важливі складові будь-якого образу, займіться йогою, фітнесом, ранковими пробіжками або просто закохаєтесь. Тоді в очах з'явиться вогник, а хода стане летючою.
3
Створюйте свій новий образ, спираючись на стиль людини, на якого вам би хотілося бути схожим - це може бути співачка, актриса або телеведуча. Зберіть фотографії цієї особи і проконсультуйтеся з фахівцями в галузі краси - чи підходять ваші зовнішні дані для цього образу. Якщо так - створіть новий гардероб, за каноном, який самі вибрали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sglfKulFR1E
Зверніть увагу
Не захоплюйтеся штучними змінами зовнішності начебто пластичної хірургії, нарощування волосся, накладних нігтів, ботекса і проч. В надмірній кількості це може виглядати неприродно і просто без смаку.
Корисна порада
Змініть зовнішність відразу, не чекайте слушної нагоди, відпустки або іншого приводу.