Як почати торгівлю на себе. Як почати торгівлю продуктами.

В останні роки намітилася позитивна тенденція. Все більше людей схиляються до думки про необхідність реалізовувати себе в приватному підприємництві. При цьому багато хто хоче спробувати почати торгівлю на себе, щоб заробити капітал, і пізніше вкласти його в більш складне і цікаве справу.
Інструкція
1
Який би різною і важкою не була торгівля, в усіх випадках її базова схема досить проста. Якщо ви вирішили почати торгівлю на себе, але раніше не стикалися з цим видом бізнесу, ознайомтеся з основними його складовими. Будь-яка торгівля - це перепродаж. Від виробника чи постачальника кінцевому покупцеві або більше дрібному постачальнику. Схематично такий бізнес виглядає наступним чином: • Закупівля товару; • Доставка до місця зберігання; • Зберігання; • Продаж (іноді з доставкою) покупателю.В залежності від конкретних умов торгівлі та специфіки товарів якісь з цих ланок можуть бути і відсутніми. Приміром, роздрібна торгівля продуктами харчування виключає доставку товару покупцеві. Хоча самостійні види бізнесу з доставкою продуктів додому теж відомі і непогано працюють.
2
Якщо ви хочете почати торгівлю на себе, то крім стартового капіталу на закуп першої партії товару вам слід заздалегідь подбати і про його реалізацію. Управління збутом - це найчастіша проблема багатьох торгових бізнесів. Сьогоднішня конкуренція практично в кожному секторі товарів призводить до боротьби за кожного окремого клієнта. Подумайте, може бути, у вас є якісь конкурентні можливості, яких немає в інших учасників ринку. Адже, по суті, налагодити будь-який бізнес-процес не так складно, як зробити сам бізнес рентабельним і життєздатним. У торгівлі ж рентабельність, як правило, визначається в основному обсягом продажів.
3
Якщо дозволяє специфіка та умови ведення бізнесу, спробуйте перший час почати торгівлю на себе неофіційно. Це дозволить уникнути вам зайвих витрат часу на етапі становлення бізнесу. Пізніше, коли ви побачите реальну перспективу розпочатої справи, ви завжди зможете зареєструвати потрібну правову форму і встати на податковий облік.