Як зробити ремонт у ванній своїми руками. Як пофарбувати ванну самому.

В ванній кімнаті ви проводите чимало часу: зустрічаєте щоранку, заряджає позитивною енергією під бадьорить душем, розслабляєтеся в гарячій ванні після важкого трудового дня. Ось чому це приміщення має бути не просто функціональним, чого буває складно домогтися, враховуючи крихітні розміри наших ванних кімнат, а й максимально комфортним і затишним. Щоб почати робити ремонт в ванній своїми руками , необхідно врахувати наступні моменти:
Інструкція
1
Визначтеся з плануванням ванній кімнати, чи буде це сумісний санвузол або роздільний. Виберіть плитку, детально ознайомтеся з питанням її укладання. Вирішіть, де у вас будуть знаходитися унітаз, ванна і раковина.
2
Тепер приступайте до знищення старої плитки (якщо вона є) - відбийте її зі стін і підлоги. Ця операція не складна, впоратися може будь, але налаштуйтеся, що витратите на це 1-2 дні.
3
Далі передбачте наявність вентиляції. Якщо ви плануєте встановлювати навісну стелю, то не забудьте, що місце під стелею теж треба вентилювати.
4
Коли все сміття буде викинутий, вирішите, чи варто викидати стару ванну або краще встановити в неї акриловий вкладиш. Такий вкладиш коштує в два рази дешевше самої ванни, але він не дуже міцний, може погнутися при падінні на нього душової лійки або іншого предмета. Якщо вирішите встановити нову ванну, то пам'ятайте, що вона ставиться після всіх сантехнічних робіт (лічильники, крани, труби, вентиляція), але до укладання плитки.
5
Визначтеся, чи будете ховати труби в стіну або залишите їх на виду. Лічильники на воду обов'язково приберіть з уваги, краще місце для них - в шафці під раковиною умивальника. Розводку труб довірте професіоналу, це один з важливих процесів всього ремонт а.
6
Тепер приступайте до укладання плитки. Починайте з внутрішнього краю ванни, і продовжуйте по периметру всієї ванній кімнати. Якщо у вас плитка з узором або з бордюром, то заздалегідь прорахуйте, де повинна бути кожна деталь і приклеюйте її згідно вашим розрахункам.
7
Виберіть двері. Кращим матеріалом дверей для ванній кімнати буде ДСП, він, на відміну від дерева, не потріскається і не роз'їсть конденсатом, який неминуче з'являється на двері.
8
Освітлення ванній кімнати вибирайте яскраве, щоб тут створювалося прекрасний настрій і позитивний заряд на весь день. Ось невеликі поради, як можна від ремонт іровать ванну кімнату своїми руками . Якщо ви будете їм слідувати, то через тиждень-другий будете приймати душ в абсолютно новій ванній !