Як розділити кімнату на спальню і вітальню. Як зробити з кімнати дитячу та спальню.

Зараз не у всіх є можливість придбати багатокімнатну квартиру зі спальнею, вітальнею, дитячою, їдальнею і кабінетом. Досить часто одна кімната виконує кілька функцій: кухня може бути з'єднана з їдальнею, спальня з робочим кабінетом або вітальні. Ви самі вирішуєте, на які зони слід розділити кімнату, в залежності від виконуваних нею функцій. Розглянемо приклад, коли необхідно розділити кімнату на спальню і вітальню.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, яку кімнату ви будете ділити. Краще виберіть найбільшу в квартирі, так як в одній кімнаті отримуєте цілих дві автономних конструктивних зони: для відпочинку і прийому гостей.Планіруя розташування спальні і вітальні в одній кімнаті, враховуйте не тільки їх призначення, а й побажання всіх членів родини, час, коли вони збираються перебувати в кожній з отриманих зон.
2
Для поділу зовсім не обов'язково робити перепланування квартири. З успіхом розділити кімнату на зони можна за допомогою меблів, фіранок, ширм. Також можливе застосування різного кольору шпалер і фактури підлогового покриття в кожній з частин кімнати, які також створять ефект її поділу на задумані зони.В якості розділяє меблів використовуйте стелажі, шафи-купе, меблеві стінки - вони зроблять ваше приміщення декілька звукоізолірованним.Также використовуйте перегородки з гіпсокартону, складні ширми. Ще один з варіантів - повісьте штори, які додадуть кімнаті певні кордону для кожної зони. Як матеріал застосуєте щільне полотно.
3
Перш ніж розставите меблі або ширми, зробіть виміри приміщення і намалюйте його точний план. Для кожної зони (спальні і вітальні) вирішите, скільки місця готові відвести. Площа кожної зони залежить від її функціональності і кількості людей, які будуть там перебувати. У нашому випадку велику частину кімнати зробіть вітальні, а меншу відведіть під спальню.Проверьте, щоб у кожній отриманої зоні була наявність достатньої кількості розеток і автономне освітлення. Якщо необхідно, перенесіть розетки на нове місце або зробіть додаткові. В отриманих спальні і вітальні встановіть власні джерела світла.
4
Поділяючи кімнату на спальню і вітальню, пам'ятайте: зони повинні бути зручними і функціональними, інтер'єр повинен бути гармонійним, що не перевантаженим різними деталями і предметами меблів. Повідомлення між отриманими зонами має бути зручним і вільним. В цьому випадку ви отримаєте комфортне проживання в квартирі з невеликою кількістю кімнат, не будете відчувати себе ущемленим. Грамотна перепланування буде радувати вас і ваших домочадців своєю зручністю і функціональністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bqiwXQmgu68
При вирішенні переобладнати спальну кімнату в вітальню будьте готові до заміни частини меблів та інтер'єру, так як два ці приміщення принципово відрізняються один від одного. Варіанти оформлення відрізняються від поставлених вами завдань і наявних у вас коштів, проте в будь-якому випадку є кілька загальних моментів, які вам потрібно виконати, щоб спальня дійсно стала вітальні.
Інструкція
1
Замініть ліжко на диван. Розбірний диван більше підходить для гостинного приміщення. ніж ліжко. При необхідності посадити гостей диван явно виграє. При цьому якщо придбати розбірну версію, він зможе прекрасно об'єднати в собі обидві функції одночасно. Якщо ж у вас спочатку стояв диван в спальні, значить, вам не слід задаватися питанням заміни. Швидше за все, вже наявний розбірний диванчик підійде і для вітальні.
2
Придбайте телевізійну полку під великогабаритний телевізор, напевно, вам захочеться встановити широко діагональний телевізор для вас і вашої родини, однак ставити на що-небудь його непрактично, та й незручно. Тому найпростіший вихід з даної ситуації - встановіть телевізор на спеціальну підставку, прикручувати до стіни, або, якщо функціонал телевізора дозволяє, прикрутите на стіну його самого.
3
Придбайте декілька високих полиць, щоб розмістити на них ті речі, які не вдалося прибрати з кімнати: книги, дрібнички, рамки під фотографії. При правильному оформленні вони прекрасно поєднуватимуться з вітальнею і лише прикрашати її, а не псувати.
4
Звільніть центр кімнати. Якщо до вас прийдуть гості, і потрібно буде організувати застілля, або, щоб посидіти з дітьми за якою-небудь грою, та й просто повозитися з ними, вам буде потрібно пристойне за розмірами місце для втілення подібних ідей. Винесіть з кімнати непотрібні ящики і шафи і придбайте більше крісел, стільців або табуреток. Можна сказати, що ваша вітальня готова до використання за новим призначенням!