Як підняти волосся. Як підняти волосся у чоловіків.

Пишна шевелюра - мрія багатьох жінок. На жаль, бувають волосся , яким не вистачає обсягу, вони виглядають слабкими і млявими. Щоб цього уникнути, необхідно навчитися піднімати волосся біля коріння так, щоб зачіска виглядала більш пишною.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб підняти волосся біля коріння - це правильно висушити їх феном. Нанесіть на корені волосся спеціальну пінку або мус, які додають обсяг, нахиліть голову вниз і висушіть їх в такому положенні. Можна використовувати і спеціальну насадку на фен, яка збільшує пишність зачіски. Результат зафіксуйте лаком для волосся.
2
Для того, щоб волосся виглядали об'ємними біля коріння дуже важливо правильно підібрати засоби для догляду. Вибирайте шампуні і кондиціонери, які роблять волосся пишніше, обов'язково користуйтеся кремами, муссами і пінками, які дають стійкий обсяг, не забувайте і про лаки. На сьогоднішній день у продажу можна знайти лаки зі спеціальними тонкими носиками. Вони потрібні для того, щоб збризкувати пасма біля самого коріння, тим самим міцно фіксуючи обсяг.
3
Іноді доводиться перепробувати безліч засобів, перш ніж ви знайдете саме те, яке підійде вашому волоссю. Пошук того варто, адже нагородою за нього будуть гарні волосся з шикарним об'ємом.
4
Ще один спосіб підняти волосся біля коріння - це завити їх на великі бігуді. Багато жінок купують м'які "липучки" і накручують їх на ніч. Якщо вам необхідний швидкий результат, то можна придбати термо-бігуді, за допомогою яких можна за годину зробити красиві кучері.
5
Обсяг від коренів можна зробити і за допомогою великої круглої гребінця і фену. Нанесіть пінку на волосся , накрутите пасма на гребінець і підсушіть. Для більш стійкого ефекту закріпіть лаком.
6
Порадьтеся зі своїм перукарем, адже існують стрижки, які візуально збільшують об'єм волосся. Також ви можете придбати професійну косметику, в якій є кошти для додання волоссю об'єму біля коріння. У деяких фірм розроблені цілі лінійки засобів, що надають обсяг навіть самим тонким волоссю.
Кожна представниця прекрасної статі хоче завжди добре виглядати. Одним з найголовніших аспектів у бездоганною зовнішності є зачіска. Необхідно знати деякі хитрощі, щоб підняти волосся у коренів, і тоді укладання буде ідеальною.
Інструкція
1
Вимийте голову. Якщо волосся будуть забруднені, їх не вийде підняти. Застосовуйте спеціальні шампуні для обсягу волосся. При митті голови не наносите бальзам або маску безпосередньо на коріння, інакше ці кошти будуть утяжелять волосся , і обсяг швидко спаде. Потім нанесіть на мокру голову засоби для укладання. Це можуть бути пінка або мус. Дозуйте їх, інакше волосся стануть злиплі і придбають недоглянутий вигляд. Після цього розділіть їх на пасма і за допомогою фена підніміть волосся у коренів. Фен тримайте так, щоб потік повітря прямував на волосся знизу до коріння, а не навпаки. Зафіксуйте зачіску лаком, і ваш обсяг буде триматися тривалий час.
2
Використовуйте бігуді для додання обсягу волоссю. Краще придбати бігуді з великим діаметром, щоб обсяг був помітний. Попередньо також використовуйте засоби для укладання. Якщо ви поспішаєте, то можна просушити феном волосся з бігуді, і за 15-20 хвилин ви підніме волосся у коренів.
3
Підвести волосся у коренів можна за допомогою начосу. Для цього вам знадобитися гребінець з частими зубами. Відокремлюючи пасмо за пасмом, зробіть начісування по всій голові. Тільки будьте обережні, тому що при цій процедурі стан волосся значно погіршується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L_jArG5qMco