Як зробити на дачі альпійську гірку. створення альпійської гірки на дачі.

Хочете зробити на дачі альпійську гірку? Сьогодні все більше садівників мріють про такий доглянутому куточку на своїй ділянці, адже альпійська гірка - це не просто клумба на дачі з кількома каменями, розташованими серед квітів. Це справжній «альпінарій», який нагадує частину гірського схилу з квітами, органічно розташованими на ньому. На будь-якій ділянці можна зробити райський куточок, побачивши якого ваша душа відпочиватиме, а це місце стане улюбленим дозвіллям на відпочинку. Отже, щоб зробити альпійську гірку на дачі , необхідно:
Інструкція
1
Для початку виберіть для такого чуда садового дизайну місце, яке максимально висвітлюється сонцем. Підготуйте матеріал, який будете використовувати як дренаж. Можете застосовувати бита цегла, щебінь, гальку. Також, підготуйте красиві декоративні камені, якими прикрасите ваше дизайнерське твір.
2
Обране місце розмітьте, по периметру виройте поглиблення 40-45 см. Підстава поглиблення засипте підготовленої дренажної сумішшю. Також використовуйте будівельне сміття, якщо такий є. Так ви не тільки очистіть ділянку, але і створите для рослин відмінні умови для зростання.
3
На дренаж викладіть шар піску. Далі засипте шар родючого грунту. Грунт попередньо змішайте з мінеральною поживною сумішшю, яка відмінно зміцнить посаджені в неї рослини.
4
Тепер укладайте декоративні камені. Камені підбирайте відповідно до розмірів вашої альпійської гірки. Не варто для невеликої гірки використовувати великі шматки скельних порід. Камені викладайте з будь-якому порядку, підключіть свою фантазію або поради близьких. Чим складніше композиція, тим красивіше і вишуканіше виглядає отримана гірка.
5
Заздалегідь продумайте, які рослини посадите, щоб вони все теплу пору року радували вас і гостей. Враховуйте красу їх квітів або вишуканість листя. Краще висаджуйте низькорослі рослини, які вкриють землю розкішним килимом, невисокі багаторічні квіти. Для цього підійдуть такі квіти, як: проліски, фіалки, нарциси, незабудки. Ваша альпійська гірка на дачі готова! Це затишне місце стане улюбленим на вашій ділянці. Створивши альпійську гірку на дачі , ви отримаєте не тільки незабутнє задоволення від самого процесу, але і прекрасне місце, яке ще довгий час буде радувати ваш погляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7dPHczFgep8