Як зробити скріншот сайту.

Найпростіший з варіантів зробити скриншот сайта - використовувати наявну в комп'ютері можливість копіювати зовнішній вигляд екрану в оперативну пам'ять. Для цього служить клавіша з написом "Print Screen" (іноді скорочено - "Prt Scr"), яка знаходиться зазвичай в самому верхньому ряду кнопок над кнопками зі стрілками.
Вам знадобиться
  • Будь графічний редактор або текстовий редактор Word
Інструкція
1
Крок 1: відкрийте сайт і натисніть кнопку "Print Screen". Ніяких звукових або візуальних сигналів не послідує, але зображення екрану буде поміщено в оперативну пам'ять.
2
Крок 2: відкрийте графічний редактор і створіть новий документ. Графічний редактор може бути будь-яким - можете скористатися стандартним редактором ОС Windows Paint, а також Photoshop, Illustrstor і т.д. Новий документ скрізь створюється через відповідний пункт в меню редактора або простим натисканням клавіш Ctrl + N.
3
Крок 3: вставте знаходиться в оперативній пам'яті зображення в створений документ. Для вставки в меню кожного редактора є відповідний пункт в розділі редагування, але можна зробити це поєднанням клавіш Ctrl + V.
4
Крок 4: збережіть зображення. Якщо виберете в меню редактора пункт "Зберегти як", то в діалозі збереження буде можливість вибрати формат сохраняемой картинки (GIF, JPEG, PNG, BMP ...).
5
Далі ви можете розпоряджатися збереженим скриншот ом на свій розсуд. Звичайно, ще до збереження в графічному редакторі є можливість відредагувати скриншот - додати написи, змінити розмір і т.д.Графіческій редактор можна замінити і текстовим редактором Word або табличним редактором Excel. В цьому випадку дії будуть аналогічними - створити новий документ, вставити зображення, зберегти документ. Різниця лише в тому, що збережений документ не буде картинкою - текстовий редактор збереже скриншот в текстовому форматі, а табличний редактор - в форматі таблиць.
6
Іноді буває необхідно побачити як виглядає сайт не в своєму комп'ютері, а в чиємусь ще. Або треба подивитися як він відображається в різних браузерах. Для цього можна скористатися послугами спеціалізованих сайтів. Наприклад, http://browsershots.org/Вибравши там з великого списку цікавлять вас операційні системи, типи та модифікації браузерів, потрібно ввести адресу сайта або потрібної сторінки сайта. Через деякий час на сторінці почнуть з'являтися картинки замовлених вами скриншот ов, кожна в декількох розмірах. На цьому сайті ця послуга нічого не варто.
Зверніть увагу
На лептопах іноді Print Screen працює тільки в поєднанні з клавішею Fn
Корисна порада
Щоб скопіювати не весь екран цілком, а тільки активне вікно, треба натискати Print Screen в поєднанні з клавішею Alt