Як скопіювати файл з комп'ютера на телефон.

Перш ніж перейти безпосередньо до основного розповіді про те, що і як потрібно робити, хотілося б поділитися з читачами деякими враженнями, пов'язаними з комп'ютерами і мобільними телефонами. Ця частина власне для тих, хто не застав той час, коли мобільні телефони могли тільки дзвонити і пищати примітивними рингтонами з восьми нот, і таке поняття, як скопіювати файл з комп'ютера на телефон, просто відсутнє. Найбільшою радістю, було набрати улюблену мелодію пальцями, в редакторі телефону або особливим шиком вважалося, скачати ринг тон за гроші з якого-небудь I Free.Способов скопіювати файл з комп'ютера кілька. Універсального способу, мабуть, немає, але ним може стати той, який максимально зручний для користувача.
Вам знадобиться
  • комп'ютер,
  • телефон,
  • додаток Nokia PC Suite
Інструкція
1
Встановіть та запустіть програму, виберіть тип підключення пристрою: 1. За допомогою кабелю. 2. Через Bluetooth пристрій. 3. Через ІЧ-порт.
2
Відкриється головне вікно програми. Вибираємо потрібну опцію: Video manager.
3
Меню менеджера запропонує скопіювати всі відео файл и з телефону в комп'ютер (можна не копіювати). Так само, в меню менеджера ви побачите відео файл и, наявні на комп'ютері.
4
Виберете потрібний файл і клікніть на іконку із зображенням телефону, в нижньому правому кутку екрану.
5
З'явиться повідомлення про те, що менеджер перетворює відео файл в формат для телефона.Нажімаем ОК і чекаємо закінчення результату.
Зверніть увагу
Для досягнення бажаного результату прочитайте в інструкції до вашого телефону, які відео формати підтримуються пристроєм.