Як відполірувати автомобіль.

Полірування кузова автомобіля додає машині блиск і освіжає фарбу. Поліроль має захисні властивості, відштовхує ГРАЗ і довше зберігає чистоту кузова.
Вам знадобиться
  • Полироль
  • Ганчірки із щільної тканини
  • Замша
  • Полировочная машинка
Інструкція
1
Виберіть поліроль. Якщо ви хочете оновити колір і приховати дрібні царпін, краще вибрати поліроль в колір кузова. Якщо ви хочете захистити фарбу перед зимою, вам підійде поліроль на основі воску з жирною текстурою. Для додання блиску свіжопофарбовані кузову, підійде поліроль з ефектом металіка.
2
Ретельно вимийте автомобіль і дайте йому висохнути. На кузові не повинно залишитися піску і бруду.
3
Полироль нанесіть на ганчірку і круговими рухами і розтирайте його по кузову автомобіля. Поліроль повинен нанести досить щільним шаром. Уникайте хромованих поверхонь і стекол.
4
Дайте поліролі час висохнути - хвилин 30-40. Не наносіть поліроль в жарку погоду або під прямими сонячними променями. Волога погода так само не дасть складом полироля сильніше проникнути в пігмент фарби кузова.
5
Після того, як поліроль підсохне, можна приступати до полірування кузова. Ідеально відполірувати кузов можна за допомогою спеціальної полірувальної машинки. На машинку надівається м'яка насадка. При включенні, машинка починає швидко крутитися і сильніше втирає поліроль в метал, більше заповнюючи подряпини.
6
Якщо машинки немає, то візьміть ганчірку з щільної, але не жорсткою тканини. З силою починайте розтирати поліроль по кузову до повного зникнення.
7
Після полірування акуратно протріть кузов машини вологою замшевою ганчіркою, видаляючи пил, яка може утворитися в процесі полірування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0PUgheVMjq4