Як розтирати дитини і чим.

Часто хворіє дитина - серйозне випробування для сім'ї. З хворобами необхідно боротися, і для цього можна використовувати століттями перевірені народні методи. Один з таких методів - розтирання.
Вам знадобиться
  • Махровий рушник
  • Чиста білизна
Інструкція
1
Профілактичне розтирання проводите після сну і ввечері. Приготуйте чисту білизну, щоб надіти на дитини відразу після процедури. Якщо дитина тільки після хвороби, то сорочку, в якій він спав, поки не знімайте. Здорового дитини необхідно роздягнути.
2
Візьміть рушник і скачайте його в трубочку. Трубочку візьміть в праву руку. Лівою - притримуйте її край. Щойно видужалого дитини розтирайте обережно, поклавши рушник на груди під сорочку. Дитина при цьому сидить або стоїть. Спину ослабленому малюкові розтирати не варто, будь гартують процедури необхідно починати поступово.
3
Розтирати здорового дитини починайте зі спини. Поставте його в ліжечку так, щоб він упирався руками вам в груди. Розтирайте спочатку спину, потім груди. Починайте розтирати повільно, рухи прискорюйте поступово. Спину і груди розітріть навскоси, від лівого плеча до правого боку і навпаки. Потім розітріть боки. Розтирайте дитини доти, поки він відчує тепло.
4
Одягніть на дитини чисте сухе білизну. Часто хворіє дитина зазвичай сильно потіє. Слідкуйте, щоб його одяг і білизна завжди були сухими.
Корисна порада
загартовування дитини, сухе розтирання, розтирання дитини
Цілющі властивості вогненної води давно відомі на Русі і широко використовувалися нашими предками для лікування різних хвороб. Горілка і до цього дня не втратила своєї популярності як лікувальний засіб і використовується для розтирань, компресів і приготування настоянок.
Інструкція
1
Якщо людина сильно промок під час дощу або тривалого перебування на вулиці в морозну погоду, він може дуже сильно застудитися. Застуда позбавляє організм захисних сил і дає «зелену вулицю» багатьом захворюванням. Тому для запобігання серйозних захворювань рекомендується розтерти людини горілкою .
2
Найкраще для зігріваючих розтирань підходить перцовка. Горілку наливають на тіло людини і починають швидкими круговими рухами втирати її в шкіру промерзлого. Така процедура різко розширює судини і стимулює сильний приплив крові, що призводить до швидкого зігріванню потерпілого.
3
Горілка з успіхом застосовується не тільки для зігрівання, але і для зниження дуже високої температури тіла. При жарі правильно розтирати горілкою хворого потрібно так: в долоні набирають горілку і обтирають тіло людини круговими рухами, а в область селезінки і печінки кладуть загорнутий у тканину або рушник пакет з льодом. Випаровується з поверхні тіла спирт швидко знизить температуру тіла хворого.
4
Щоб приготувати перцівку, потрібно в 0,5 л горілки покласти 1-2 стручки гіркого червоного перцю і поставити настоюватися в темне місце як мінімум на добу. Корисно не тільки розтирати хворого перцівкою, а й приймати її всередину по 50 г тричі на день. Так можна не лише вилікуватися, але і запобігти хворобу на самому її початку.
5
Корисні при простудних захворюваннях і горілчані компреси. На застуженние органи кладуть ганчірочку, змочену в розчині (1 частина горілки на 2 частини води). Зверху накладають утеплює шар (можна вату) і фіксують компрес пов'язкою. Залишають його на всю ніч. Добре допомагає такий компрес при ангіні, коли його роблять на хворе горло.