Як привчити кошеня до унітазу. Як разлечать котів.

Власники кішок зазвичай дуже багато чого прощають своїм улюбленцям. А вже якщо котик дотримується чистоту і воліє робити свої котячі справи на унітаз - господар зазвичай на нього не нахвалиться. Але котячі культурно-гігієнічні навички в чому залежать і від власника, і привчати кішку до унітазу потрібно з особливою завзятістю.
Вам знадобиться
  • Лоток
  • Старі газети
Інструкція
1
Привчіть кошеня до лотка. Виховане тварина будь-якої породи вміє це і зазвичай легко розуміє, чого від нього хочуть. Як тільки ви помітите, що кішка без вашої підказки направляється в місце, де стоїть лоток, а потім із задоволеним виглядом звідти виходить, починайте привчати її до унітазу .
2
Поставте лоток якнайближче до унітазу . Не виключено, що доведеться це робити поступово. Пересувайте лоток після кожного використання на кілька сантиметрів ближче до мети. Ваша мета в даному випадку - підніжка унітазу.
3
Щойно кошеня навчиться робити свої справи в лоток, що стоїть на новому місці, починайте підкладати газети або дощечки. Не потрібно це робити різко. Досить буде, що після кожного користування лотком ви підкладіть кілька газет або одну дощечку. Лоток повинен виявитися на сантиметр або два вище, ніж стояв раніше.
4
Коли лоток виявиться на одній висоті з унітазом, простежте, наскільки вільно кішка туди застрибує. Якщо кошеняті поки ще складно забиратися так високо, залиште його в спокої і відкладіть подальше навчання, поки малюк підросте. Якщо кішка вільно забирається, куди йому потрібно - поставте лоток прямо на унітаз. Газети або дощечки краще викинути. В крайньому випадку, їх можна прибрати туди, де кіт їх не дістане.
5
Нехай кішка кілька разів сходить на стоїть на унітазі лоток. Після цього приберіть лоток і сховайте, щоб кіт не міг його знайти. Коту нічого не залишиться, окрім як залізти на унітаз і зробити свої справи. Якщо у нього це вийшло, лоток можна викинути. Але не виключено, що саме на цьому етапі кішка затнеться, і вам доведеться ще один або два рази повторити останній етап. Поставте знову лоток на унітаз, дозвольте вихованцеві сходити в туалет і знову приберіть лоток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QI47VgrfWfw
Зверніть увагу
Використовувати чи ні наповнювач - вирішувати вам. Краще не використовувати. Але якщо кіт не бажає ходити в порожній лоток, покладіть наповнювач. З кожним підйомом лотка зменшуйте кількість наповнювача. Додаткове сидіння використовувати не варто. Воно не завжди встановлюється твердо. Для кота важливе відчуття стабільності. Так що найкращий варіант - просто підняти стільчак. Лоток повинен міцно стояти на унітазе.Кот повинен мати можливість вільно проникати в туалет. Якщо вам вдалося його привчити ходити на унітаз, не опускайте кришку.
Корисна порада
Ееслі ви збираєтеся привчати кота до унітазу, вам зовсім неважливо, де буде спочатку стояти лоток. Головне, щоб кіт знав, що лоток - це місце, яке слід відвідувати, якщо цього вимагає організм. Однак для більш швидкого процесу навчання краще, якщо лоток відразу стоятиме в туалеті. Замість газет можна використовувати дощечкіЕслі кошеня не побажає користуватися лотком, який стоїть вище, ніж минулого разу, не поспішайте. Карати кота марно, а відвернути його від унітазу ви можете раз і назавжди. Краще опустіть лоток на один сантиметр і почекайте. Коли кіт сходить в туалет два-три рази, знову спробуйте підняти лоток, і так до тих пір, поки кошеня не змириться з ситуацією.