Як зробити з фото малюнок олівцем. Як зробити дощ в фотошопі.

Сучасні графічні редактори дають воістину приголомшливі можливості в плані обробки цифрових зображень. Більшість операцій можна виконати буквально в декілька кліків мишею. Є й досить складні завдання, на виконання яких необхідно витратити деякий час. Наприклад, про те, як зробити з фото рисунок олівцем , вам не розповість в двох словах і професіонал. Все залежить від вихідного фото і засобів, що надаються графічним редактором.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фото в редакторі. Виберіть в меню пункти "File" і "Open", або натисніть "Ctrl + O". В діалозі вкажіть шлях до файлу. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Створіть основний шар з фонового шару. Виберіть в меню "Layer", "New", "Layer From Background". У діалозі натисніть кнопку "OK".
3
Наведіть зображення до відтінків сірого кольору. Виберіть пункти меню "Image", "Adjustments", "Desaturate". Або натисніть клавіші Shift + Ctrl + U.
4
Дублюйте поточний шар два рази. Виберіть пункти меню "Layer" і "Duplicate Layer ...". Повторіть цю операцію.
5
Інвертуйте зображення. Натисніть клавіші Ctrl + I, або послідовно виберіть пункти меню "Image", "Adjustments", "Invert".
6
Змініть режим змішування поточного шару на "Color Dodge". Виберіть відповідний пункт у випадаючому списку вкладки Layers.
7
Застосуйте до шару ефект розмивання. Клікніть по пунктах меню "Filter", "Blur", "Gaussian Blur ...". У діалоговому вікні в полі Radius таке значення, щоб лінії у вікні попереднього перегляду були не дуже великої товщини. Підійде значення в діапазоні 1-3. Натисніть кнопку OK.
8
Злийте верхні шари і інвертуйте отримане зображення. Виберіть пункти меню "Layer" і "Merge Down", або натисніть Ctrl + E. Потім виберіть "Image", "Adjustments", "Invert", або натисніть Ctrl + I.
9
Встановіть кольору переднього і заднього плану. Колір переднього плану повинен бути темно-сірим. Підійде значення # 464646. Колір заднього плану повинен бути майже білим. Підійде значення # f8f8f8.
10
Застосуйте до зображення поточного шару фільтр "Graphic Pen". Виберіть в меню "Filter", "Sketch", "Graphic Pen ...". В поле "Stroke Length" встановіть максимальне значення. Натисніть кнопку OK.
11
Інвертуйте зображення. Виберіть в меню "Image", "Adjustments", "Invert", або натисніть Ctrl + I.
12
Переключите режим змішування шару в "Color Dodge". Виберіть пункт "Color Dodge" в випадаючому списку режимів вкладки Layers.
13
Злийте шари. Виберіть в меню пункти "Layer", "Merge Down". Можна також натиснути комбінацію клавіш Ctrl + E.
14
Збережіть отримане зображення. В меню активуйте пункти "File", "Save As ..." або натисніть клавіші Shift + Ctrl + S. Вкажіть вихідний формат файлу, шлях і ім'я для збереження.
Зверніть увагу
Відразу після відкриття файлу в редакторі, збережіть його копію в форматі PSD. Це дозволити не втратити результати роботи при випадковому закритті редактора, а також не перезаписати вихідне зображення.
Корисна порада
Експериментуйте з квітами переднього і заднього плану, щоб отримати відтінки зображення, ближчі до карандашному малюнку.