Як оформити список літератури з госту. оформлення списку літератури з госту 2012 приклад.

Курсова робота - це різновид наукової роботи, яка покликана закріпити в учня матеріал за однією з профільної для його спеціальності дисципліні. Курсова робота, як правило, виконується не частіше, ніж раз на семестр. Будь курсової роботи пред'являються певні вимоги, які зазначені в ГОСТ 7.1-2003, ГОСТ 7.80-2000, ГОСТ 7.82-2001, ГОСТ 7.12-1993, ГОСТ 7.9-1995. Окремо в них вказані вимоги до оформлення списку літератури.
Інструкція
1
Необхідно проконтролювати, щоб всі джерела зі списку були вказані в алфавітному порядку згідно першій букві у автора джерела. Кожне з джерел оформляється згідно наступним шаблоном: Прізвище автора. Найменування джерела: дані, що додаються до найменування (є на титульному аркуші джерела)/авторство; додаткове авторство (чий переклад, хто редактор і т.д.). - Відомості про видання (перевидання чи це, рік повторного видання). - Місто видання: Видавництво, Рік. - Обсяг видання. - (Серія).
2
Періодичні видання (газети, журнали), ресурси мережі Internet розташовуються в кінці списку літератури. Для періодики існують ті ж вимоги до оформлення, які наведені в першому кроці. Для інтернет-ресурсів треба вказувати не тільки сам адресу сайту (http://прімер.ru), але і та сторінка сайту з даного сайту, звідки були взяті дані (http://пример.ru/страница1/страница2).
Зверніть увагу
Так як автор статті зіткнувся з необхідністю автоматизації списку літератури при написанні дисертації в технічних науках, то всі приклади будуть зроблені при обліку відповідних ГОСТів. При необхідності читачі зможуть самі змінити шаблони. Як робити бібліографічний список під ГОСТ - дивіться в наступних статтях.
Корисна порада
Оформлення списку літератури з госту. З 1 січня 2009 року вводиться в дію новий ГОСТ Р 7.0.5 - 2008 «Бібліографічний посилання», розроблений ФДМ «Російська книжкова палата» Федерального агентства по друку і масовим комунікаціям.