Як стати хорошою людиною.

Втомилися від власної злоби, заздрості, від невдоволення всім оточуючим світом? Саме час стати просто хорошою людиною і почати насолоджуватися життям. Ось побачите, вам сподобається.

Перше правило хорошої людини - не брехати. Вся (без винятку!) Неправду коли-небудь розкривається. І це неприємно не тільки для людини, яка її виголосив, але і для людей, які її впізнали. Щоб не соромиться своїх власних слів і справ у майбутньому, намагайтеся вже зараз у всьому говорити правду і робити все по совісті. Ще одна важлива риса хорошої людини - його ввічливість. Але і з нею не потрібно переборщувати. Якщо зловживати нею, є ризик стати просто улесливим, а не ввічливою людиною. Дотримуйтесь загальноприйнятим правилам етикету щодо оточуючих вас людей - вітайтеся зі своїми знайомими з доброю посмішкою, поступайтеся місцем у громадському транспорті та т.д.Не обмежуйтеся тільки привітною посмішкою. Пробудити в собі чарівність. Але чарівними можуть бути і лиходії. Нехай це якість (чарівність) стане в вас щирим. Крім того, для хорошої людини властивий хоч і не безмежний, але альтруїзм. Допомагайте людям, і вони обов'язково вас віддячать. Принаймні, в їх очах ви станете виглядати лучше.Хорошій людина - це людина, з якою люди хочуть спілкуватися, дружити. Намагайтеся стати другом для кожного, кого ви зустрічаєте. Бажайте оточуючим щастя, робіть їх щасливими, і ви побачите, що самі станете трішки щасливішими. В цьому і прерогатива хорошої людини.

Хорошим людиною бути набагато легше, ніж поганим. Достатньо тільки почати бачити позитивні моменти в житті і доброту в людях, і з часом це стане звичкою.
Кожна людина може бути хорошим, рівно так, як і поганим. І вибрати кут, під яким належить дивитися на речі, належить кожному. Але, як показує історія, бути хорошим і чесним людиною куди привабливіше, ніж наживатися на чужому горі і вважатися негативним персонажем. Крім того, бути хорошим для всіх і для себе, що особливо важливо, набагато легше і простіше, а значить, саме час зробити перший крок назустріч позитивної життя і хорошим відносинам з оточуючими.

Навчіться слухати

Не обов'язково впадати в крайнощі і ставати носовою хусткою, вбираючим проблеми і негатив оточуючих, але навчитися слухати і чути людей варто. Чим уважніше ви будете ставитися до людей, тим більше отримаєте від них. Щоб навчитися слухати, потрібно навчитися контролювати себе. Позбавтеся від звички перебивати і сперечатися з приводу. І неодмінно забудьте про звичку розповідати «історії в тему», це неймовірно дратує. Особливо, коли таких історій знаходиться маса, а деякі з них повторюються з бесіди в бесіду.

Не бійтеся допомагати людям

Підвезти знайому в аеропорт, купити сусідці хліба або ж викликати таксі незнайомцеві - НЕ накладно і не складно, але ці дрібниці допоможуть оточуючим побачити в вас людину, здатну прийти на допомогу. І у відповідь люди також будуть вам допомагати в момент, коли ви будете особливо цього потребувати. Головне не впадати в крайнощі, адже є ризик, що у відповідь на чеснота вам спробують сісти на шию. Ці моменти потрібно м'яко припиняти. Не варто забувати і себе обсмикувати від спокуси відверто користуватися відповідної добротою оточуючих, це до добра не приводить.

Розширюйте коло спілкування

Комунікабельна людина, який до того ж з добротою ставитися до оточуючих, на вагу золота. Не відмовляйте собі в спілкуванні, і можливостей практикувати позитивне ставлення до людей і до світу стане набагато більше.

Навчіться бачити світло в кінці тунелю

Хороша людина неодмінно оптимістично дивиться на речі. Якщо вас ображають і ображають, знайдіть в собі сили розібратися в ситуації і, якщо звинувачення безпідставні, викреслити кривдника зі свого життя. Не варто опускатися до склок і, тим більше, плести інтриги і обговорювати людей за їх спинами. Хорошим людини, здатного на подібні вчинки, точно ніхто не назве, та й очистити репутацію від плям в рази складніше, ніж замолоду не бруднити її негативом.