Як зробити фон сторінки. Як вконтакте зробити фон.

Сучасний ринок фрілансу відкриває широкі можливості для замовлення розробки та модифікації сайту у фахівців. Це дозволяє зовсім не вдаватися в технічні деталі і різні аспекти створення web-сторінок. Але що, якщо ваш сайт складається всього з декількох документів, а необхідно тільки лише зробити фон сторінки певного кольору або розмістити в ньому картинку. Залучення фахівця виявляється невиправдано дорогим. Але подібну дрібницю можна зробити самому всього за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор, браузер.
Інструкція
1
Відкрийте сторінку в браузері. Це потрібно для того, щоб контролювати вносяться зміни. Натисніть Ctrl + O, виберіть у меню пункти "File" і "Open File", або просто перетягніть html-файл у вікно браузера.
2
Відкрийте файл сторінки в текстовому редакторі. Редактор може бути будь-хто. Він повинен підтримувати редагування тексту в тому кодуванні, в якій текст представлений в html-файлі.
3
Знайдіть у тексті html-розмітки закриває тег елемента HEAD. Елемент HEAD розміщується на самому початку тексту, безпосередньо за початковим тегом елемента HTML. Закриває тег елемента HEAD виглядатиме так: .
4
Додайте елемент STYLE перед закриває тегом елемента HEAD. Для цього перед текстом додайте текст:
5
Додайте порожній список правил з селектором BODY в елемент STYLE. Для цього між коментарями вставте текст: BODY {}
6
Зробіть фон сторінки залитим сірим кольором. Для цього додайте у щойно створений список правил наступне правило: background-color: #CCCCCC; Змініть значення #CCCCCC на інше, якщо необхідний інший колір фон а. Тут кожні два наступних послідовно символу задають інтенсивність червоного, зеленого і синього колірних каналів в шістнадцятковій системі числення. Наприклад, щоб зробити фон сторінки зеленим, напишіть значення # 00FF00. Можна також використовувати мнемонічні позначення кольорів. Наприклад, red, green, blue, yellow.Проконтроліруйте зроблені зміни, оновивши сторінку в браузері.
7
Зробіть фон сторінки заповненим зображенням. Додайте в список правил з селектором BODY правило background-image: background-image: url ("weather-mist.png"); Тут weather-mist.png" - url зображення, яке буде заповнювати фон сторінки. Обновіть сторінку в браузері для того, щоб побачити зміни.
8
Зробіть фон сторінки, що складається з одного зображення. Додайте в список правил з селектором BODY правила background-repeat і background-position: background-repeat: no-repeat; background-position: 5px 5px; Значення no-repeat вказує на те, що зображення не повинно дублюватися ні по горизонталі, ні по вертикалі. Значення 5px і 5px задають відступи фон ового зображення зліва і зверху відповідно.
Зверніть увагу
Досить часто все вміст сторінки буває вміщено в додатковий контейнер (наприклад, в елемент DIV), який розтягується на всю ширину елемента BODY. В цьому випадку необхідно міняти фон елементу даного контейнера, а не елемента BODY.
Корисна порада
Якщо необхідно змінити фон багатьох сторінок, має сенс винести потрібні правила в окремий CSS-файл, який можна підключити через атрибут src елемента STYLE.