Як зробити весілля незабутнім.

Весілля - це дуже важливе і клопітка подія в житті люблячих один одного людей. Молодь мріє, щоб їх весілля була оригінальною і незабутньою. Що в свою чергу передбачає відхилення від традиційних схем проведення весілля, вибір незвичайних місць для святкування заходу, використання незвичайного антуражу.
Інструкція
1
В даний час дуже актуальними є стилізовані або театралізовані весілля. Приміром, весілля в лицарському стилі. Замість автомобіля, прикрашеного кульками і кільцями, використовуються коні, замість костюма на нареченого надягають обладунки. Сам банкет проводиться в старовинному замку. А викуп нареченої обігрується як лицарський турнір між нареченим і його друзьямі.Для проведення такої незвичайної весілля потрібно все бездоганно подговіть. Необхідно подбати про аксесуари, костюмах, весільній зачісці і т.д. Без допомоги професіоналів тут не обійтися.
2
Дивною і незабутньою буде весілля, проведена в національному стилі, наприклад, шотландська. Вона має на увазі нареченого і його друзів, вбраних в кілти, і гру на волинках. Меню повинно бути з національних шотландських блюд, а професійні танцюристи повинні виконувати запальний рил.
3
Незабутньою зробить весілля романтичний і несподіваний феєрверк. Танець нареченого і нареченої на тлі догорілого водоспаду сердечок з іменами молодят приємно здивують гостей. А молоді почуватимуться в цей момент справжніми принцом і принцесою.
4
Їсть пари, які бажають організувати ідейну весілля . Наприклад, "зелений" шлюб - молоді вбираються в одяг з переробленої тканини, гості пригощаються натуральними рослинними стравами, прогулянка здійснюється на велосипеді, а гроші, отримані в подарунок, молоді передають до фонду природи.
Корисна порада
Завдяки бажанню і фінансовим можливостям будь-яке весілля можна перетворити на фантастичне і незабутній захід, яке залишиться у вашій пам'яті на довгі-довгі роки. Головне, щоб ця казка ніколи для вас не закінчувалася. Пам'ятайте, що любов, взаєморозуміння і повага - запорука щасливого сімейного життя!