Як побудувати гістограму.

Найзручнішим засобом побудови графіків і гістограм визнано додаток Microsoft Excel. Видача наочного результату обробки даних в зручному для подання вигляді є істотним гідністю даного офісного додатка. Побудова гістограм на основі заданої інформації та функціональних рішень - одна із затребуваних завдань Excel. Готова гістограма завжди виводиться в режимі редагування. Будь-які використані для її створення табличні дані можуть бути змінені. Нова інформація миттєво відобразиться на побудованої гістограмі.
Вам знадобиться
  • Додаток Microsoft Excel, дані для побудови гістограми
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Excel, створіть і заповніть таблицю з необхідними даними. Виділіть область стовпців і рядків, дані яких ви маєте намір взяти за основу створюваної гістограми.
2
Виберіть в основному меню пункти «Вставка» і «Діаграма ...». На екран виведеться діалогове вікно з 4 кроками майстра діаграм. Гістограма є різновидом діаграми. Виберіть в списках зліва необхідний тип гістограми, перемикаючись між вкладками «Стандартні» і «Нестандартні». Відповідне відображення буде виводитися в полях «Вид» і «Зразок». Перейдіть на другий крок кнопкою «Далі».
3
Другий крок установки діапазону даних. Ви задали його попереднім виділенням стовпців і рядків перед відкриттям майстра діаграм. Адреси обраних комірок можна редагувати в поле «Діапазон». Перейдіть на третій крок кнопкою «Далі».
4
При бажанні поставте прапорець легенди і вкажіть її розміщення щодо гістограми. В інших вкладках вікна задайте необхідні параметри. Клацніть по кнопці "Далі".
5
Вкажіть місце розміщення створюваної гістограми. Виберіть лист і введіть ім'я гістограми. Натисніть кнопку «Готово».
6
Побудована гістограма відобразиться на екрані.
7
Двічі клацнувши по гистограмме мишкою, відкрийте її властивості «Формат ряду даних». Задайте тут при бажанні колір, фігуру гістограми, позначення осей, підписи до даних та інші параметри.