Як зробити самим фірмовий бланк. Як зробити фірмовий бланк онлайн.

Навіть якщо ви не замовляли розробку корпоративного стилю рекламному агентству, мати форму фірмового бланка організації, як мінімум, не завадить. Розсилаючи кореспонденцію на фірмовому бланку, ви демонструєте адресатам серйозне ставлення навіть до дрібниць. Крім того, часто офіційні листи в державні та муніципальні установи просять складати саме на таких бланка х.
Інструкція
1
Щоб грамотно зробити самим фірмовий бланк, вам належить витримати деякі вимоги до його оформлення. Детально ознайомитися з цими вимогами ви можете, прочитавши ГОСТ Р.30-2003, який і регламентує оформлення документів подібного роду. Однак цей стандарт носить рекомендаційний, а не обов'язковий характер. Тому вирішувати, яких його вимог дотримуватися, а яких - ні, ви вільні самостійно.
2
Щоб зробити самим фірмовий бланк, покладіть перед собою або відкрийте в текстовому редакторі на комп'ютері чистий аркуш формату А4. Подумки поділіть лист на три частини, а верхню третину додатково розділіть навпіл по вертикалі. В ліву верхню частину листа впишіть наступну інформацію: • Логотип і назва організації; • Банківські реквізити, адреса та контактні дані • Залиште прочерки в місцях для вписування ручкою дати і номера документа.
3
Верхня права частина фірмового бланка призначена для вказівки адресата. Особа-адресат прописується разом з назвою організації, в якій він працює. При цьому найменування організації вказується в називному відмінку, а одержувач - в родовому.
4
Нижче йде основна текстова частина письма. Не забудьте відформатувати текст, перевірити його на помилки, вирівняти по ширині і поставити відступи з початку нового рядка. Після основного частини проставте підписи осіб, від чийого імені направляється лист, з зазначенням їх посад і повних імен.
Бланком називаються документи певного формату, на яких надруковані поля і реквізити, які мають постійну форму і найменування. Використання бланка дозволяє значно скоротити час написання документів, заповнюючи тільки ті поля і реквізити, які відносяться до конкретної ситуації, фізичній або юридичній особі і пр. Для зручності заповнення від руки, бланки можуть мати разграфку і бути додатково забезпечені будь-якої фірмовою символікою. Іноді такий бланк буває необхідно виготовити самому.
Інструкція
1
Якщо ви подивитеся на будь бланк для заповнення, то, як правило, форма його досить регулярна. Швидше за все, його можливо представити у формі таблиці. Найпростіший бланк представлятиме собою просто розкреслені рядки і стовпці з найменуванням полів, у бланка поскладніше, деякі осередки будуть об'єднані по вертикалі або по горизонталі. Для створення бланка цілком достатньо можливостей електронних таблиць MS Excel або текстового редактора MS Word. Переконайтеся, що вони встановлені на вашому комп'ютері.
2
Зробіть ескіз свого бланка. Розрахуйте потрібну кількість рядків і стовпців в ньому, продумайте текст, який буде винесено в його заголовок, подивіться, які клітинки потрібно буде об'єднати в одне загальне поля для назви. Продумайте розмір паперу, може бути, для економії достатньо буде обійтися форматом меншим, ніж А4.
3
Якщо ви працюєте в MS Word, натисніть на панелі меню пункт Таблиця і задайте її, вказавши необхідну кількість рядків і стовпців, які будуть задіяні у вашому бланку. Вкажіть, що вони будуть мати довільний розмір, який ви завжди зможете відрегулювати залежно від текстового наповнення осередків. В MS Excel така таблиця з'явитися відразу за замовчуванням.
4
Об'єднайте всі клітинки в першому рядку і напишіть в ній найменування вашого бланка, виділивши його жирним шрифтом і відцентрувати по ширині.
5
Заповніть шапку бланка - найменування стовпців. Якщо це передбачено змістом бланка, проставте найменування рядків у першій колонці. У найпростішому випадку це може бути просто порядкова нумерація.
6
Якщо це необхідно, залиште поля для підписів з найменуванням посад і статусу осіб, які будуть підписувати бланк.