Як зробити супутникову антену. саморобна антена для 3g модема.

Застосовуючи додаткові навички та здібності, можна до основної заводської супутникової антени за короткий час додати супутникову тарілку, зроблену самостійно з використанням підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Епоксидний клей (800 гр), аркуші паперу, груба тканина, кулінарна фольга, водопровідна пластмасова труба, саморізи, стара супутникова антена
Інструкція
1
Демонтуйте заводську супутникову антену , покладіть і закріпіть її. Купіть 800 гр. епоксидного клею. Приклейте зверху на антену за допомогою скотча, розрізані вдвічі аркуші формату А4, газету застосовувати не можна. Краще використовувати поліетиленову плівку, яку також треба нарізати невеликими частинами. Тому що, якщо використовувати великий лист, то будуть великі нерівності і сигналу не буде. Викладати треба максимально рівно по угнутості антени.
2
Наріжте шматки з грубої тканини за формою дзеркала антени. Для початку вистачить 4-5 частин. Розмішайте прохолодний епоксидний клей і в кількості не більше 200гр. Якщо використовувати кімнатної температури, то він не оживляти ткань.Положіте перший шматок тканини на тарілку і зверху намажте епоксидним клеєм. Намазуйте рівномірно, він на поверхні повинен блищати, а не повністю вбратися. Приблизно на один лист для супутникової тарілки діаметром 0.6 м витрачається 100-200 гр. епоксидного клею, все залежить від тканини. Потім зверху покладіть другий лист тканини і розгладьте, щоб не було всередині повітря. Намажте його епоксидним клеєм і зверху покладіть ще один. Одним підходом бажано укласти більше аркушів, не менше 5.
3
Зачекайте добу, поки клей затвердіє. Наступного дня відокремте каркас від тарілки. Після цього знову покладіть його назад. Покладіть інші листи тканини, їх має бути велика кількість. Потім покладіть кулінарну фольгу на змащений епоксидним клеєм каркас. Приклейте фольгу щільно, без попадання під неї воздуха.Ізвлекіте каркас після висихання. Для жорсткості приклейте ще кілька шарів тканини із зворотного боку.
4
Використовуйте для тримання конвертора водопровідну пластикову трубу діаметром 16мм. Для фортеці прикріпіть в трьох точках на саморізи. Слідкуйте, щоб не повело дзеркало антени. Відстань від нього до конвектора - як в заводській супутниковій тарілці, заміряйте і сделайте.Покройте тонким шаром фарби з балончика дзеркало антени, щоб при яскравому літньому сонці, сонячні промені, сфокусувавшись, що не розплавили конвертор.
Від вибору типу антени і акуратності її виготовлення залежить рівень вхідного сигналу телевізора, а це визначає якість зображення, його контрастність, наявність кольору. На жаль, кімнатні та зовнішні антени типу "хвильовий канал" потребують в налаштуванні по приладах, і тому їх виготовлення в домашніх умовах не рекомендується, хоча вони і є найбільш ефективними. Але є ефективний спосіб спорудити робочу антену , яка не потребуватиме налаштуванні.
Вам знадобиться
  • купон на підключення DTV, дві алюмінієві банки по ~ 500 мл., Картонна трубка, провід
Інструкція
1
Знайдіть купон на підключення або замовте підключення телебачення стандарту
2
Звільніть, промийте і висушіть дві алюмінієві банки по ~ 500 мл. кожна.
3
Виріжте приблизно 1/3 банкі.Можно отримати хороший ефект від 2/3, але ви цілком можете залишити банку целой.Не соромтеся експериментувати.
4
Тепер, щоб з'єднати антену з телевізором, вам потрібно прив'язати проводок до банки. Оголити трохи провід і обмотайте петлею «відкривачку» банки.
5
Просвердлите дірку в картонній трубці і пропустіть через неї провід. Цей кінець приєднаєте до антенного «конектору» .Поместіте банку в картонну трубку.
6
Готово! Тепер антена з алюмінієвої банки готова до використання. Підключайте антену до вашого телевізора і насолоджуйтеся якісною картинкою і звуком. Як доповнення - можете пофарбувати або обклеїти картонну трубку, щоб надати їй більш привабливий вигляд.
Зверніть увагу
Технічні Деталі Для цифрового телебачення будуть виділені радіочастоти в діапазонах 174-230 МГц та 470-862 МГц. Рішення про це було прийнято 6 июня 2010г в Москві на засіданні Державної комісії з радіочастот. Власне, нас цікавлять частоти від 300 МГц до 3000 МГц (3Ghz). Це означає діапазон хвилі від 10 см до 1 метра в довжині, що дозволяє двом алюмінієвим банкам, сполученим впритул кінцями, прекрасним чином перехопити ці хвилі.