Як поставити в автозавантаження.

У кожного користувача є свій набір програмних додатків, які обов'язково потрібні при роботі за комп'ютером. В цьому випадку буде правильним налаштувати автозапуск програм відразу після старту операційної системи. Багато програм мають власний автозавантажувач, але частина з них доводиться ставити на автозапуск вручну. В ОС Windows для цього передбачений спеціальний режим автозавантаження.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте вкладку в меню «Усі програми». Знайдіть в стандартному переліку програм та програм пункт «Автозавантаження».
2
Відкрийте контекстне меню даного пункту. Для цього клікніть по ньому правою кнопкою мишки. Далі виберіть в меню пункт «Провідник».
3
На екрані відобразиться вікно провідника. Зліва представлено дерево каталогів, де буде виділена папка автозавантаження. Її вміст відображається у віконному списку справа. Знайдіть в дереві каталогів провідника папку з програмою, яку необхідно поставити на автозагрузку .
4
Виділіть дану папку так, щоб її вміст відобразилося на панелі справа. Знайдіть виконуваний файл програми і мишкою перетягніть його на папку «Автозавантаження».
5
Відкрийте знову каталог «Автозавантаження», виділивши відповідну папку. У ній буде знаходитися ярлик для запуску вашої програми. Додайте аналогічним чином всі програми для автозапуску. При наступному завантаженні системи дані додатки будуть запущені автоматично.