Як зробити підвісну стелю з підсвічуванням. виступ гіпсокартону під світлодіодну стрічку.

Якщо ви хочете значно перетворити свою вітальню або будь-яку іншу кімнату, то пропонуємо вам зробити підвісну стеля з підсвічуванням. Класичними вже стали дворівневі стелі, які встановлені по периметру кімнати, з невеликим опусканням другого рівня, в якому кріпляться точкові світильники.
Інструкція
1
Для початку визначте, які будуть розміри виступаючої частини і глибини карниза. Якщо біля стін знаходиться меблі, тоді збільште виступ від цієї стіни, щоб світильники не світили в верхню частину шафи або стінки.
2
Вирівняйте вихідний стеля штукатуркою, особливо ретельно ту його частину, яку буде видно з-за підвісної стелі. За заданими розмірами зробіть розмітку на стелі і стінах. Середня висота опускання стелі - 15см, складається з висоти карниза - 8 см і висоти ніші - 7 см. На такій же висоті (15 см від стелі) прокладається електрична проводка на стінах (щоб зручно було встановити світильники).
3
Виготовте нішу з аркушів ГВЛ, це додасть підвісній стелі необхідну міцність. Для кріплення використовуйте металеві куточки. Отриману стельову конструкцію для подальшого шпаклювання закріпіть розпірками.
4
Після того, як зашпаклюете, зашкурити і загрунтуете, на заздалегідь підготовлені місця для світильників виведіть кінці проводки. До розмічених місцях підведіть гофро-кабель, через яку підключіть світлодіодну стрічку.
5
Прикріпіть горизонтальні напрямні, відріжте в розмір і встановіть смуги ГКЛ для низу ніші. Прикрутите ГКП до нижньої частини карниза підвісної стелі. Закрийте торець карниза.
6
Встановіть на кути карниза напрямні куточки. Зашпаклюйте низ ніші, він повинен бути рівним, без западин і горбів. Стеля оклейте шпалерами під фарбування, щоб місця стику ГКЛ не тріскалися.
7
Після того, як приклеїте стельовий плінтус, в стелі випиляєте отвори під світильники. Встановіть точкові світильники, зробіть укладку та підключення світлодіодним ленти.Новий стеля готовий! Ось так, слідуючи крок за кроком, ви можете самостійно зробити підвісну стеля з підсвічуванням у себе в квартирі, який буде радувати не тільки жителів, а й гостей вашої квартири.
Швидкість сучасно будівництва підчас призводить до того, що щасливі новосели, зайшовши в квартиру, виявляють нерівно лежать плити перекриттів, незаштукатуренние шви на стелі, перепад висот та інші принади панелестроенія. Кращим виходом у такій ситуації є пристрій підвісної стелі з гіпсокартону. Маючи навички роботи з цим матеріалом, можна легко вирівняти стелі у всій квартирі.
Вам знадобиться
 • - листи гіпсокартону;
 • - металевий направляючий профіль;
 • - металевий стієчний профіль;
 • - підвіси;
 • - стикові з'єднувачі для металопрофілю;
 • - хрестоподібні з'єднувачі для металопрофілю;
 • - саморізи;
 • - дюбелі;
 • - дриль або перфоратор;
 • - рівень;
 • - серпянка;
 • - штукатурка;
 • - наждачний папір.
Інструкція
1
Визначте висоту стелі. Якщо ви розраховуєте встановлювати в підвісній стелі точкові світильники, додайте до їх висоті ще 2-3 см. Зазвичай відстань між підвісною стелею і плитами перекриття одно 5-10 см.
2
Знайдіть у приміщенні найнижчий кут і зробіть позначку на обраному відстані від стелі. Потім проведіть лінію розмітки по всьому периметру. Врахуйте, що звичайний рівень часто дає невелику похибку. Для того щоб ваша розмітка була абсолютно горизонтальною, використовуйте гідроуровень або лазерний рівень.
3
Використовуючи саморізи та дюбелі, уздовж лінії розмітки закріпіть напрямні профілі. Відстань між саморізами одно 30-40 см.
4
Через кожні 60 см зробіть на бічних напрямних профілях ризики. Стійку профілі наріжте відрізками, рівними ширині кімнати мінус 1 см. Якщо ширина кімнати більше ніж довжина цілого профілю, скріпляйте їх між собою за допомогою стикових з'єднувачів.
5
Заженіть поперечні профілі всередину направляючих в місцях рисок. Зафіксуйте їх за допомогою саморізів по металу і пресшайбой.
6
Уздовж поперечних профілів до стелі через кожні 40 см прикріпіть саморізами спеціальні підвіси. Вони пристрілюються до плити за середину, вусики отгибаются вниз, і до них кріпиться стієчний профіль. Це робиться для того, щоб виключити прогинання металоконструкції під собстенних вагою і жорстко зафіксувати стеля по вертикалі. Якщо ширина кімнати значна, туго натягніть вздовж металопрофілю шнур. Це дозволить вам побачити точну горизонталь, по якій ви будете вирівнювати поперечину.
7
Якщо ширина кімнати менше 2,5 метрів, металевий каркас можна вважати готовим. В іншому випадку доведеться зміцнити його додатково.
8
На всіх поперечних профілях зробіть ризики через кожні 60 см. На місцях рисок закріпіть хрестоподібні з'єднувачі (краби). Стієчний профіль наріжте шматками довжиною 60 см. Отримані відрізки заганяйте в поперечки і вмонтовуйте за допомогою саморізів до перемичках. У вас повинна вийде металева решітка з осередком 60х60 см, жорстко зафіксована до стелі.
9
Простягніть електрокабелі і всі інші комунікації, які ви плануєте приховати за підвісною стелею. Якщо ви хочете встановити важку люстру, змонтуйте до металевого каркаса додаткові профілі в місці її розташування, так як без цього гіпсокартон під вагою люстри може прогнутися і розкришитися.
10
Кріпите листи гіпсокартону до металевої обрешітки за допомогою саморізів. Вмонтовуйте листи в шаховому порядку, щоб шви на стелі не збігалися. Тобто перший ряд почніть з цілого листа, другий з половинки, потім знову з цілого листа і так далі. В місцях знаходження світильників коронкою висвердлюють отвори і виводите в них електропроводи.
11
Все шви заклейте серпянкой. Потім заштукатурьте всі стики і капелюшки саморізів. Загрунтуйте, пройдіться наждачним шкуркою по нерівностях. Ваш підвісна стеля готовий до фарбування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xk8DcUDJsVc