Як включити підтримку в браузері.

Найчастіше з міркувань безпеки в браузерах відключена підтримка JavaScript. Але абсолютна більшість інтернет-сайтів сьогодні побудовано з використанням інтерактивних можливостей java-скриптів. Тому виникає необхідність ручного втручання в закладену в настройках браузеров політику безпеки з тим, щоб отримати повний доступ до функціонала сайтів. Як включити підтримку сценаріїв JavaScript в найбільш поширених типах браузерів?
Інструкція
1
В браузері Mozilla FireFox включення підтримки JavaScript слід почати з вибору в верхньому меню розділу «Інструменти», а в ньому пункту «Настройки». В результаті відкриється вікно «Налаштування», де нам потрібна вкладка «Вміст». На ній слід поставити позначку навпроти напису «Використовувати JavaScript». Більш докладні настройки виконання скриптів знаходяться тут же - доступ до них дає кнопка з написом «Додатково».
2
В Opera найбільш короткий шлях до налаштування, що включає підтримку JavaScript-сценаріїв, лежить через «Головне меню» браузера. Якщо навести в ньому курсор миші на розділ «Швидкі настройки», то серед його підпунктів буде і потрібний нам пункт з назвою «Включити JavaScript". Його і слід клацнути для отримання потрібного результату.
3
Цього браузері є й кілька довший шлях до цієї ж налаштуванні, але він відкриває доступ до деяких додаткових налаштувань виконання JavaScript-сценаріїв. У тому ж розділі "Налаштування" «Головного меню» слід вибрати пункт «Загальні настройки ...». Можна не ходити по меню, а просто натиснути клавіші Ctrl + F12. В результаті відкриється вікна «Налаштування», де потрібно перейти на вкладку «Розширені» і вибрати в ній пункт «Вміст» в лівій панелі, а потім поставити позначку навпроти напису «Включити JavaScript". Кнопка доступу до розширених налаштувань виконання JavaScript знаходиться поруч - «Налаштувати JavaScript ...».
4
А в браузері Internet Explorer для включення підтримки скриптів треба у верхньому меню, в розділі «Сервіс», вибрати пункт «Властивості оглядача». В відкрилося після цього вікні нам потрібна вкладка «Безпека», де потрібно натиснути кнопку «Інший». Відкриється ще одне вікно - «Параметри безпеки». У ньому треба список параметрів прокрутити більше ніж на половину вниз, щоб дістатися до розділу «Сценарії». У підрозділі «Активні сценарії» цього розділу слід зазначити пункт «Включити».