Як поставити ступінь в ворде. Як в тексті поставити ступінь.

З необхідністю поставити ступінь в Ворде періодично стикається кожен користувач. Складаючи звіт або готуючи курсову роботу, часто доводиться грунтуватися на математичних формулах і робити відповідні викладки. На цей випадок в редакторі MS Word передбачено кілька способів проставити ступінь .
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте в документі багато математичних формул, де застосовуються ступеня, скористайтеся спеціальним додатком до MS Word, яке називається Microsoft Equation. Це редактор формул, який дозволяє складати вирази різної складності. Запустити його можна, вибравши в меню «Вставка» команду «Об'єкт». У вікні вкажіть Microsoft Equation і натисніть ОК. Ви побачите поле для введення вирази і плаваючу панель «Формула». Щоб поставити ступінь в Ворде, введіть функцію і виберіть на панелі угруповання команд «Шаблони верхніх і нижніх регістрів». Мірою відповідає опція «Верхній індекс». Вибравши її, введіть необхідну значення ступеня у відповідне поле.
2
Однак якщо ваш документ складається в основному з тексту і використовувати формули нелогічно, скористайтеся можливістю поставити ступінь в Ворде через спеціальні символи. Для цього в меню «Вставка» виберіть «Символ ...». Ви побачите нове вікно з набором різних символів. В основному полі виберіть потрібний символ - число ступеня - і натисніть кнопку «Вставити». Аналогічну дію відбувається при подвійному натисканні мишкою. Ступінь буде вставлена на місці курсору в тексті. Однак ви можете помітити, що символи ступенів містять далеко не всі можливі цифри.
3
Тому, щоб поставити ступінь в Ворде, відповідну будь-якого можливого числу, скористайтеся наступним порядком дій. Введіть в звичайному текстовому форматі вираз, що містить ступінь . Виділіть курсором миші ступінь . Зайдіть в меню «Формат» - «Шрифт ...». У вікні в полі «Видозміни» поставте галочку поруч з параметром «Надрядковий» і натисніть ОК. Виділений вираз стане ніби піднесеним, відповідним візуальному відображенню математичної ступеня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9EOhu1lm0Jw