Як побудувати excel таблицю. Як накреслити таблицю в excel.

В додатку Microsoft Excel існує маса можливостей для всебічної обробки даних, проведення аналізу та видачі підсумкових результатів в зручному вигляді. Складання таблиць, діаграм, створення функцій і видача готових розрахунків проводиться дуже швидко. Інтуїтивно доступний інтерфейс легко сприймається навіть новачками-користувачами. Побудова в Excel таблиць одна з найпростіших і затребуваних функцій, де можна широко використовувати всі засоби додатки.
Вам знадобиться
  • Додаток Microsoft Excel
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Excel. Виділіть перший рядок нового аркуша. Збільште ширину рядка і включіть режим жирного шрифту і центрального вирівнювання тексту. Клацніть на першу комірку рядка. Напишіть заголовок створюваної таблиці.
2
На другому рядку аркуша Excel напишіть заголовки шпальти. Один заголовок повинен бути в одній клітинці. Раздвигайте стовпці на максимальну ширину для заповнення кожного осередку. Виділіть весь рядок і поставте вирівнювання у всіх її осередках по центру.
3
Заповніть всі стовпці нижче назв відповідною інформацією. Встановіть осередкам формат відповідно до занесеними в них даними. Для цього виділіть мишкою групу осередків одного формату. Клацнувши правою кнопкою мишки, відкрийте для виділених осередків контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Формат ячеек».
4
У вікні у вкладці «Число» зазначте потрібний уявлення занесених даних. В інших вкладках вікна при бажанні задайте вирівнювання в комірці, колір, шрифт і інші параметри тексту, що вводиться.
5
При наявності у вашій таблиці підсумкових полів з суммирующей інформацією, занесіть в них формулу для підрахунку даних. Для цього виділіть комірку для підсумкових значень. В панелі управління в поле функції поставте знак «=». Далі необхідно вказати формулу розрахунку. При підсумовуванні даних з комірок, запишіть назву осередків у функції і поставте знак додавання між ними. Закінчивши формулу, натисніть клавішу «Enter». У підсумковій клітинці в таблиці відобразиться результат записаної формули. Причому, підсумкове значення буде автоматично перераховуватися при зміні значень сумміруемих осередків.
6
За допомогою режиму «Формат ячеек» встановіть, де це необхідно, межі рядків, стовпців і всієї таблиці.
7
Таблиця в Excel готова, збережіть її за допомогою пункту меню «Файл» і далі «Зберегти».
Книга в додатку Microsoft Office Excel добре підходить для створення таблиць, оскільки спочатку оформлена у вигляді стовпців і рядків. Проте, цього недостатньо. Щоб скласти електронну таблицю в Excel, необхідно мати хоча б мінімальні знання про вбудованих інструментах і можливостях програми.
Інструкція
1
При запуску програми автоматично створюється чиста книга і активізується комірка А1, вона обведена рамкою - покажчиком осередки. Якщо ви плануєте дати назву своїй таблиці, залиште вільними пару верхніх рядків, до них можна буде повернутися після того, як ви визначитеся з кількістю стовпців. Якщо необхідності в цьому немає, відразу приступайте до введення даних.
2
Вкажіть назви стовпців і рядків своєї таблиці. Для пересування по осередках використовуйте курсор миші або стрілки на клавіатурі. Щоб підтвердити закінчення введення даних і переміститися на одну клітинку вниз, використовуйте клавішу Enter. Якщо необхідно очистити комірку, виділіть її дороговказом і натисніть клавішу Delete.
3
Для видалення одного або декількох друкованих знаків клікніть двічі лівою кнопкою миші в комірці, встановіть курсор в потрібному місці і зітріть символи клавішею Backspace або Delete.
4
Якщо значення у вашій таблиці містять назви днів тижня, місяців року, порядкові номери або інші загальноприйняті систематизовані дані, зверніться до функції автозаповнення. Введіть в першу комірку, наприклад, день тижня «Понеділок», виділіть комірку покажчиком.
5
Підведіть курсор до правого нижнього кута покажчика і затисніть ліву кнопку миші. Не відпускаючи її, перетягніть контур покажчика на шість осередків вниз або вправо - в порожніх комірках автоматично з'являться інші дні тижня.
6
Коли дані в осередках перекривають один одного, може знадобитися відрегулювати ширину стовпців і висоту рядків. Підведіть курсор до верхньої частини робочої області листа і встановіть його між літерними назвами двох суміжних стовпців. Курсор змінить свій вигляд. Утримуючи ліву кнопку миші, переміщайте курсор вправо доти, поки в осередку не відобразиться повний текст.
7
Також розмір всіх стовпців можна вирівняти по найширшої комірці. Для цього достатньо двічі клікнути лівою кнопкою миші між назвами двох стовпців. Це ж принцип застосуємо для вирівнювання висоти рядків: замість поля з літерним назвою стовпців працюйте в області з порядковими номерами рядків.
8
Щоб оформити кордону таблиці, виділіть потрібні стовпці і рядки за допомогою миші. На вкладці «Головна» в розділі «Шрифт» натисніть на кнопку «Кордони» у вигляді розкресленого квадрата. У випадаючому меню виберіть один з варіантів оформлення кордонів осередків і самої таблиці.
9
Для зміни виду осередки виділіть її та натисніть на кнопку «Стилі комірок» в розділі «Стилі». Виберіть в контекстному меню відповідний варіант оформлення, якшо по ньому лівою кнопкою миші.
10
У випадку, якщо вам необхідно додати (видалити) комірку, рядок або стовпець, використовуйте кнопку «Вставити» («Видалити») в розділі «Осередки» на вкладці «Головна». Щоб об'єднати декілька осередків (наприклад, для того, щоб оформити назва таблиці), виділіть потрібну кількість осередків і натисніть на кнопку «Об'єднати і помістити в центр». Дана кнопка знаходиться в розділі «Вирівнювання» на вкладці «Головна» і виглядає як квадрат з буквою «а» в центрі.