Як презентувати самого себе. Як правильно себе презентувати.

Вміти правильно презентувати себе вкрай важливо. Це вміння знадобиться вам як у випадку влаштування на роботу чи налагодження ділових контактів, так і при знайомстві з протилежною статтю. Інформацію про людину навколишні сприймають на 50% через візуальне сприйняття, на 40% - оцінюючи мову співрозмовника, і тільки 10% припадає на те, що саме він повідомляє. Як бачите, успіх на 90% залежить від мистецтва самопрезентації.
Інструкція
1
Для початку, зверніть свою увагу на ритуал вітання, який для більшості ділових зустрічей починається з рукостискання. Ваша рука з одного боку не була схожа на дохлу рибу, але разом рукостискання не повинно бути надто сильним, це може бути сприйнято як спроба придушити співрозмовника. Рукостискання має бути впевненим, долоню потрібно розташовувати не зверху чи знизу руки співрозмовника, а вертикально, - це рукостискання рівних.
2
Привітання повинно супроводжуватися прямий чесної посмішкою і відкритим поглядом. Занадто пильний погляд бентежить, боязкий погляд чи манера не дивитися в очі справляє погане враження. Спробуйте відпрацювати манеру дивитися в очі перед дзеркалом.
3
Відомо, що красиві люди викликають симпатію у більшості, тому, готуючись до самопрезентації, ретельно продумайте свою зовнішність. Навіть якщо ви не вважаєте себе записним красенем, в поняття «краса» входить як фізичні дані, так і доглянута зовнішність. Тому постарайтеся на зустрічі бути акуратним, доглянутим, одягненим «з голочки».
4
Велику симпатію викликає відчуття енергії, що виходить від людини. Тому на зустріч приходите виспавшимся і у відмінному настрої. Якщо настрій з ранку не задалося, підійміть його штучно, - посміхніться самому собі в дзеркало, і скажіть, що у вас сьогодні обов'язково все вийде.
5
Не забувайте про мову жестів. На зустрічі нахиляйтеся до співрозмовників, демонструйте відкриті долоні, а не затискати і не розпливається по кріслу.
6
Робіть компліменти своїм співрозмовникам. Нехай вони будуть не надуманими, а щирими і оригінальними. Придивіться до своїх співрозмовників, знайдіть в них що-небудь, що викликає вашу симпатію, і вдало використовуйте вподобані вам риси в розмові. Потренуйтеся робити людям компліменти, це мистецтво здатне відкривати будь-які двері.