Як зробити окреме вікно.

Абсолютна більшість сторінок в інтернеті містить посилання на інші сторінки, на файли для завантаження, на картинки і т.д. Частина гіперпосилань відкривається в тому ж вікні, решта - в новому. Подивимося, як робиться відкриття посилань в окремому вікні.
Інструкція
1
В мові HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»), який використовується для опису інтернет сторінок, інструкція надрукувати посилання виглядає так: Текст посилання Це найпростіший варіант. Такі інструкції в HTML називають «тегами» і, як правило, кожен тег містить ще й додаткову інформацію - «атрибути». В цьому найпростішому варіанті посилання атрибут тільки один - "href". Він містить адресу сторінки (або файла), яку следут показати, якщо відвідувач перейде за цим посиланням. А атрибут, який вказує, в якому вікні цей новий документ слід показувати, позначається як "target". Якщо в атрибут href можна писати будь-яку адресу (якщо він правильний, звичайно), то в target можна вказувати лише чотири різних значення: _self - сторінка повинна бути завантажена в цей же вікно або фрейм. Якщо вікно розділене на декілька частин, то ці частини називаються «фреймами»; _ parent - якщо поточна сторінка був сама завантажена з іншого вікна (або кадру), то вона має «батьківське» вікно . А це значення атрибута вимагає щоб сторінка, на яку вказує посилання, була завантажена в цей самий батьківське вікно ; _ top - сторінка повинна бути завантажена в цей же вікно . Причому якщо це вікно розділене на фрейми, то всі вони повинні бути знищені і нова сторінка повинна бути єдиним фреймом в цьому вікні; _blank - позначений посиланням документ повинен бути відкритий в новому вікні.
2
Таким чином, щоб зробити відкриття посилання в окремому вікні тег повинен виглядати так: Текст посилання
3
Є ще один різновид вікон - «модальні вікна». Це такі вікна, які якщо вже з'явилися, то заблокують всі інші вікна браузера до тих пір, поки не виконають свою роботу. А робота їх полягає в тому, щоб домогтися від відвідувача якоїсь дії - наприклад, введення логіна і пароля, або натискання якої-небудь кнопки підтвердження, або заповнення анкети і т.д. Є й більш мирні застосування модальних (або «діалогових») вікон. Звичайно, відкриття посилань в окремих модальних вікнах - завдання більш складна і вимагає використання крім HTML ще й мов CSS (Cascading Style Sheets - «каскадні таблиці стилів») з JavaScript. Відносно простий зразок реалізації можна подивитися тут - http://shpargalkablog.ru/2011/02/modalnoe-okno-css.html#showimagelink.