Як полюбити себе і підняти самооцінку.

Є такі дивовижні люди, які не дуже люблять себе. У житті їм доводиться досить важко, адже вони не очікують від неї нічого доброго, заздалегідь вважаючи себе негідними ні любові, ні дружби, ні хорошої роботи, ні щастя. Вони терплять образи і не намагаються боротися з труднощами, заздалегідь прирікаючи себе на поразку. Але все-таки рано чи пізно настає той день, коли вони починають розуміти, що необхідно полюбити себе і підняти самооцінку , щоб не опинитися на узбіччі життя.
Інструкція
1
Це дуже добре, якщо ви прийшли до такого рішення. І ми можемо вам сказати, що шлях до самоствердження досить складний, але дорогу осилит идущий. Налаштуйте себе і будьте рішучі, адже ваша мета того варта.
2
Не буває людини без достоїнств. Сядьте і уважно подумайте, якими достоїнствами ви володієте, згадайте всі ті хороші вчинки, які ви зробили у своєму житті, нехай це просто підказка товаришеві на уроці або місце в переповненому автобусі, яке ви поступилися жінці. Якщо подумати, то таких випадків набереться, напевно, не мало. Ну от, значить, не такий вже ви й поганий.
3
Тепер подумайте про те, за що вас можна похвалити в повсякденному житті і почніть це робити. Ви вчасно і добре виконали роботу? Ви допомогли сусідці повісити полку? Ви не забули привітати колегу з днем народження? Ви вигладили гору білизни? Скажіть собі, що ви - молодець! Насправді це не дрібниці, як може здатися на перший погляд. Такі слова для вас - стимуляція вироблення організмом гормонів радості - ендорфінів, ви самі себе налаштовуєте на продовження подібних дій і будете прагнути якомога частіше повторювати те відчуття задоволення і задоволення, яке виникає, коли ви хвалите себе.
4
Починається ланцюгова реакція - ви будете прагнути здійснювати якомога більше хороших вчинків, за які можна похвалити себе. З кожним днем ви будете хвалити і любити себе все більше, стаючи все краще. Ви здивуєтеся тому, як перемінюватися оточуючі. Адже успішний, поважаючий і люблячий себе людина просто притягує до себе їхню повагу і любов. Спробуйте, ці нехитрі психологічні секрети допоможуть вам налагодити своє життя і підняти самооцінку .
Дуже часто життєві колотнечі вибивають нас з колії. Ми засмучуємося, займаємося самокопанням, шукаємо причину невдач в собі. Іноді в цьому ми доходимо до стану, близького до самознищення.
Інструкція
1
Бачачи в собі причини всіх нещасть, ми принижуємо свою самооцінку , починаємо себе ненавидіти. Це вводить в депресію, вибратися з якої дуже складно. Чи можливо допомогти самому собі в подібній ситуації? По-перше, потрібно припинити звинувачувати себе у всіх гріхах! Ми не можемо нести відповідальність за всіх і вся, це фізично неможливо. Зрештою, є ще й частка випадку, який ми передбачити не в силах.
2
Постарайтеся адекватно проаналізувати свою поведінку і свої можливості. Ви зробили все так, як вважали за потрібне в той момент. Нічого вже не змінити, так що переживати з цього приводу нерозумно. Потрібно просто зробити певні висновки і йти далі.
3
Напишіть на листку паперу всі свої позитивні якості. Напевно знайдеться таке, в чому ви проявляєте себе набагато краще за інших. Краще тягнутися за достоїнствами, ніж грузнути в своїх недоліках.
4
Ніколи не порівнюйте себе з іншими. Це може привести до заздрості і пониженню своєї самооцінки. Краще порівнювати свої досягнення, щодо часу. Бачачи зростання, ви зрозумієте, що знаходитеся на правильному шляху.
5
Навчіться любити себе! Ви - індивідуальність. Періодично балуйте себе, хоча б в дрібницях.
6
Зверніть увагу на свою поставу. Розправте плечі, підніміть голову. Впевненість у своїх силах допомагатиме приймати вірні рішення.