Як зробити шкіру в фотошопі красивою. в фотошопі зробити гарне обличчя.

Однією з частих операцій обробки цифрових фотографій в Adobe Photoshop є ретуш портретів. Вона спрямована на усунення природних чи привнесених технічно дефектів шкіри обличчя людини, представленого на фото. Про те, як зробити шкіру в фотошопі красивою, написано чимало статей і керівництв. В них представлені, як прості, так і досить складні методи. Прості методи часто не поступаються складним в плані якості кінцевого зображення.
Вам знадобиться
  • Універсальний редактор цифрових растрових зображень Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в редакторі. Для цього виберіть у меню пункти "File" і "Open", або натисніть клавіші Ctrl + O.
2
Виберіть і настройте інструмент Healing Brush Tool. Інструмент доступний на основній панелі інструментів. Після вибору інструменту Healing Brush Tool, встановіть відповідний розмір кисті у верхній панелі. Розмір кисті слід підбирати залежно від дозволу зображення так, щоб їй було зручно працювати.
3
Усуньте великі дефекти за допомогою інструменту Healing Brush Tool. Натисніть і утримуйте клавішу Alt. Потім зробите клік в те місце фото, яке служитиме взірцем для відновлюваних областей зображення. Клікніть або проведіть пензлем по тому місцю фотографії, в якому необхідно усунути дефект.
4
Дублюйте поточний шар. Виберіть в меню пункти "Layer" і "Duplicate Layer".
5
Застосуйте до нового шару фільтр "Gaussian Blur". Для цього виберіть пункти меню "Filter", "Blur", "Gaussian Blur ...". У діалозі в поле "Radius" встановіть значення 60. Натисніть кнопку "OK".
6
Зітріть елементи розмитого зображення, які не є шкірою. Виберіть на панелі інструмент Eraser Tool. У верхній панелі інструментів встановіть відповідний діаметр кисті. Введіть в поле "Opacity" цієї ж панелі значення 20. Проводите пензлем по тих місцях зображення, які необхідно стерти.
7
Поєднайте шари. Для поточного шару виберіть режим відображення "Screen". Це робиться в випадаючому списку вкладки "Layers". Клацніть правою кнопкою по поточному шару в списку шарів і в випадаючому меню виберіть пункт "Merge Down".
8
Наведіть яскравість фото до колишнього вигляду. Виберіть в меню пункти "Image", "Adjustments", "Levels", або натисніть клавіші Ctrl + L. Пересувайте середній повзунок, розташований під діаграмою, поки яскравість зображення фото не стане такою ж, як до суміщення шарів. Натисніть кнопку "OK".
9
Збережіть змінений зображення. Натисніть клавіші Shift + Ctrl + S, або виберіть у меню пункти "File" і "Save As ...". У діалозі вкажіть формат, ім'я та шлях збереження файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".
Зверніть увагу
Завжди залишайте копію початкового зображення, щоб можна було повернутися до початкового варіанту фото.
Корисна порада
Якщо необхідно видалити лише кілька окремих дефектів, немає необхідності проводити дії з розмиванням зображення в окремому шарі. Часто достатньо інструменту Healing Brush Tool.