Як відкрити fb2 файл. відкрити fb2 на комп'ютері.

Більшість електронних книг записана в форматі Fb2, який підтримується смартфонами, планшетними комп'ютерами, ноутбуками та іншими електронними пристроями. Щоб читати книгу, записану в форматі Fb2, слід встановити одну з програм, розроблених для пристрою, який ви використовуєте.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно відкрити файл Fb2 на комп'ютері під керуванням операційної системи Windows, встановіть одну з наступних програм: Cool Reader, FBReader, HaaliReader, ICE Book Reader Professional, STDU Viewer або будь-яку аналогічну. Скачати програми можна на численних софт-порталах рунета (наприклад www.softodrom.ru, www.softportal.ru та інших).
2
Щоб читати книги на мобільному пристрої від Apple, ви можете встановити з магазину AppStore одну з таких додатків: i2Reader, ShortBook та інші.
3
Для пристроїв під управлінням Android доступні додатки FBReaderJ, Foliant або Aldiko, які можна завантажити і встановити з Android Market, Amazon Appstore і з інших джерел.
4
Для читання книг у форматі Fb2 на смартфонах Nokia, встановіть додаток Foliant або ZXReader з магазину Nokia Ovi Store.
5
Залежно від типу пристрою і вибраного додатка, спосіб завантаження книг в додаток буде відрізнятися. Для деяких програм знадобиться підключити смартфон до комп'ютера, а інші вміють відкривати Fb2 файли, попередньо завантажені в смартфон. У більшості додатків існує функція пошуку і завантаження Fb2 файлів з інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-iPUCSqZfuU