Як включити експрес-панель. Як встановити експрес панель для опери.

У браузері Opera (починаючи з його дев'ятої версії) з'явилася дуже зручна корисність, названа « експрес- панеллю». Це дев'ять (в останніх версіях їх можна налаштовувати) віконець з найбільш потрібними особисто вам сторінкам, які з'являються при запуску браузера або при створенні нової вкладки. Що робити якщо експрес-панель перестала з'являтися?
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
За замовчуванням експрес-панель в Opera включена і щоб на неї потрапити досить клацнути кнопку «Створити вкладку» (або поєднання клавіш Ctrl + T). Але якщо з якоїсь причини ця зручна панелька у вас загубилася, а замість неї стало відкриватися пусте вікно, то включити її можна тільки нестандартним способом. Чомусь виробники браузера не здогадалися винести управління експрес- панеллю в загальні настройки. Щоб дістатися до потрібної нам настройки, необхідно відкрити порожню сторінку і набрати в адресному рядку: opera: configНабірать вручну не обов'язково, можна скопіювати-вставити і натиснути клавішу Enter. В результаті цієї дії завантажиться «Редактор налаштувань» Opera.
2
В ньому нам потрібна секція з назвою "User Prefs". Оскільки секції тут розміщені в алфавітному порядку, то шукати її слід майже в кінці списку. Клацаємо по заголовку і відкривається довжелезний список налаштувань.
3
Нас цікавить настройка з ім'ям "Speed Dial State". Щоб не шукати її «в ручну» натискаємо Ctrl + F і в віконці пошуку друкуємо "dial s" (без лапок).
4
Щоб експрес-панель працювала так, як їй призначено за замовчуванням, цьому параметру треба виставити одиничку. Які інші можливі варіанти можна подивитися, натиснувши значок питання.
5
Тепер залишилося зафіксувати зроблені зміни - перейти в кінець сторінки (клавіша HOME) і натиснути кнопку «Зберегти».