Як пробити вин на машині. Пробити машину по vin безкоштовно.

Купуючи старий автомобіль, найкраще перевірити його VIN-код, за яким можна дізнатися всю інформацію про машину: від дати випуску, до детальної інформації про її ремонт в сервісних центрах. Не всю інформацію можна отримати безкоштовно, але основні дані можна дізнатися за лічені секунди.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти велику кількість онлайн-сервісів, які пропонують «пробити» автомобіль по VIN-коду. Для перевірки автомобіля з Північної Америки, можна звернутися як на англомовні сайти www.carfax.com і www.autocheck.com, так і на російськомовні аналоги, що використовують для перевірки оригінальні бази даних: www.vin.su, www.vinfax.ru і т.п. Щоб отримати інформацію по автомобілю, зробленому в інших частинах світу, використовуйте сайти www.in-drive.ru, http://www.vinformer.su та інші.
2
Як правило, безкоштовно можна перевірити машину на викрадення і отримати наступну інформацію: марка і модель, рік і країна випуску, тип кузова і двигуна. Заплативши невелику суму (від 90 р.), Можна отримати інформацію про комплектації, пробігу, участь у ДТП і отримати інші важливі відомості. Крім того, слід враховувати, що детальна і вичерпна інформація доступна не для всіх моделей авто.
3
Перевірити автомобіль по VIN можна і за допомогою SMS. Сервіс Vinformer.su пропонує отримати всю інформацію про машину, відправивши SMS з кодовим словом. Повну інформацію про послугу та її вартості можна отримати на сайті www.vinformer.su.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KaCiE2rsVUk