Як підібрати собі стрижку по фото. Підібрати собі зачіску.

  •  В інтернеті можна зустріти багато сервісів, які пропонують підібрати стрижку по фотографії, але більшість з них надають цю послугу за гроші. Однак, існують і безкоштовні віртуальні салони краси, які можна знайти за наступними адресами: www.virtualmakeover.ru і www.geohair.ru.
  •  Перейшовши на будь-який з вказаних сайтів, відкрийте розділ «Віртуальний стиліст» (або «Віртуальний салон»), вкажіть свою стать і завантажте фотографію. Якщо під рукою немає фотографії, для ознайомлення з можливостями сервісу виберіть одну із пропонованих моделей.
  •  Після завантаження фотографії вам буде потрібно внести деякі коригування, вказавши на фотографії точне розташування очей і губ. Всі кроки супроводжуються підказками російською мовою з ілюстрованими прикладами. Складнощів не виникне навіть у самих недосвідчених користувачів.
  •  Завершивши коригування, вам буде доступно меню з величезною кількістю всіляких зачісок. Крім довжини і типу зачіски ви зможете вибрати колір волосся і навіть зробити колорування. Будь-яку зачіску можна підправити, змінивши її висоту, ширину і масштаб.
  •  Коли ви підберете собі потрібну зачіску, отриманий результат можна скачати на свій комп'ютер або роздрукувати онлайн.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eKKVvFayjfA
Стрижка це відмінне рішення для жінки. Стрижка викликає менше клопоту, ніж просто довге волосся. Вам не потрібно кожен день думати про зачіску, Ви просто робите укладання і йдете по своїх справах.

Проблема полягає в тому, щоб вибрати стрижку, яка буде підходити вам на все сто. Нижче розглянуті опису стрижок для різних типів особи. Саме від типу Вашого обличчя і форми голови залежить чи піде Вам та чи інша дліна.Еслі у Вас кругле обличчя, тоді градуйовані стрижки середньої довжини, ідеальне рішення для Вас. Дуже важливо створити об'єм. Без цього, Ваша стрижка тільки зіпсує справу. Ви миєте вдатися до біозавивку, щоденної укладанні з бігуді, плойками і щипцями. Благо, що сьогодні достатньо коштів, які допоможуть перетворити навіть самі пряме волосся в копицю неслухняних кудрей.Еслі у Вас довгасте і вузьке обличчя, тоді Вам потрібні стрижки, які закривають шию і не закривають обличчя. Вся справа в тому, що шия, особливо довга ще більше витягне Ваше обличчя. Прикривши волоссям шию, Ви візуально відокремте обличчя і зробите на ньому акцент. Буде чудово, якщо стрижка буде об'ємною, проте пасом на обличчя бути не повинно, вони зіпсують загальний від.Еслі у Вас трохи квадратне, або просто чітко окреслене обличчя, тоді потрібно вибрати стрижку, яка приховає справжній малюнок скул, прикриє підборіддя і невідповідні форми. Це можуть бути і не довгі стрижки, якщо вони прикривають вуха і коректують овал обличчя. Якщо стрижка довга, то вона повинна мати кілька ярусів, щоб один прикривав вилиці, друге підборіддя і так далее.Очень важливо врахувати якої довжини у Вас шия. Якщо шия довга, то Ви можете дозволити собі і довгі і короткі стрижки. У разі, коли у людини коротка шия, її краще відкрити, так вона візуально удлініться.Одна з найважливіших деталей стрижки, це чубчик. Чубчик здатна кардинально змінити обличчя, тому до її вибору треба підходити більш ніж акуратно. Якщо у Вас вузький лоб, то з чубчиком потрібно звертатися акуратно. Можливо, краще обійтися без неї. Якщо у Вас є лоб, тоді можна експериментувати і шукати різні варіанти. Круглолицим, як правило, чубчик взагалі не підходить. Людям з вузьким і довгим обличчям, піде довга м'яка чубчик, вона вкоротить обличчя. Людям же з квадратними рисами, чубчик допоможе змоделювати овал. Тому варто вистригти оригінальну фігурну челку.Очень багато залежить від майстерності Вашого перукаря, тому знайти хорошого майстра, це важливо. Трохи перукарні грамоти, трохи удачі, стилю і професіоналізму - ось що Вам потрібно для того, щоб Ваша зачіска була чарівною.