Як зробити скидання nokia. Як зробити загальний скидання в телефоні nokia.

Власникам смартфонів Nokia відомо, що після установки деяких програм телефон починає повільно працювати і періодично «зависати». Проблема не вирішується навіть після видалення злощасних програм. В таких випадках слід повернути телефон до заводського стану.
Інструкція
1
Щоб в процесі скидання налаштувань телефону не пошкоджений інформація, яка зберігається на карті пам'яті, слід вийняти її з телефону. Але перш збережіть на ній всі свої контакти, повідомлення та іншу важливу інформацію за винятком додатків та налаштувань параметрів телефону. Зробити це можна через «Диспетчер додатків» в меню телефону. Виберіть команду «Резервне копіювання» і виконайте збереження даних.
2
Після цього наберіть на клавіатурі сервісний код * # 7370 #. Буде запрошено підтвердження на виконання команди, після чого буде виконаний перезапуск смартфона. В процесі перезапуску будуть повністю вилучені всі особисті дані, включаючи повідомлення, події календаря, контакти, встановлені програми і т.д. Після включення ваш смартфон Nokia буде приведений в заводський стан.
3
Тепер можна вставити карту пам'яті і виконати відновлення даних. Виберіть знову «Менеджер програм» і виконайте відновлення. В телефон будуть повернуті контакти, повідомлення та інша інформація.
Корисна порада
Для скидання налаштувань телефону Nokia (без видалення даних) використовуйте код * # 7780 #.
Нашу життя вже важко уявити без сучасної техніки, а саме без комп'ютерів, а вже тим більше без засобів мобільного зв'язку. Телефони же оснащуються все краще і краще, включаючи в себе вихід в інтернет, функцію зв'язку, іграшки і т.д.
Інструкція
1
Найчастіше ми прагнемо обладнати свій телефон все більш новими версіями різних програм, закачати іграшки, музику та багато іншого. Але бувають ситуації, коли терміново необхідно звільнити місце на телефоні або просто всі колишні «іграшки» стають ні до чого. Щоб не видаляти всі по черзі, є така чудова річ, як скидання всіх налаштувань. Це дозволяє не тільки позбутися «мотлоху» у вашому мобільному пристрої, а й повернути йому колишні налаштування, які були при покупці телефону, якщо ви раптом щось не так зробили.
2
Щоб повернути колишні налаштування, включите свій телефон, зайдіть в меню телефону, в даному випадку йде мова про телефон моделі Nokia, виберіть там «параметри», зайдіть в цю папку, потім в папку «телефон», далі «управління телефоном », де ви повинні побачити« вихідні параметри ».
3
Натисніть на «вихідні параметри», після чого телефон здійснить перезапуск і протягом деякого часу, а це займе близько 1-2 хвилин, вихідні дані вашого телефону будуть повернуті.
4
Так же телефон зробить запит про те, чи хочете ви очистити карту пам'яті, видалити весь вміст вашого телефону. Якщо вам необхідно просто повернути колишні налаштування, які були біля телефону при покупці, то натисніть «ні». Якщо ж ви переслідуєте іншу мету, а, точніше, вам треба не тільки відновити вихідні параметри, а й очистити місце на телефоні, то натисніть «так».
Зверніть увагу
Врахуйте, що при відновленні вихідних параметрів у вашому телефоні зміниться абсолютно все. Мелодії виклику, картинки, теми, заставки-все. Не забудьте про нотатках і датах в календарі, так як телефон і це видалить. Тобто завдання цієї функції по скиданню налаштувань полягає в тому, щоб повернути телефон до того стану, в якому ви його забрали з магазину. Не робіть нагальних кроків. Будьте уважні і обережні, особливо, якщо ви не збираєтеся нічого видаляти. Відновити дані набагато складніше, ніж видалити.