Як зробити завивку в домашніх умовах. спіральні бігуді.

Доглянуті пряме волосся виглядають дуже ефектно, але найчастіше жінці хочеться урізноманітнити свій зовнішній вигляд, зробити зачіску оригінальніше. Для цього вона завиває волосся в локони.Ето простіше зробити в салоні, для чого будуть потрібні додаткові витрати і час. Та й не кожна жінка може довірити своє волосся сторонній людині. Тому нерідко представниці прекрасної статі воліють робити завивку в домашніх умовах . Це досить-таки проста процедура, необхідно лише правильно підібрати засоби для неї.
Інструкція
1
Перед завивкою обов'язково на вологе волосся нанесіть укладань. Для природних локонів підійде мус, для стійкої фіксації - пінка. Якщо бажаєте отримати чіткі пасма, скористайтеся гелем.Для створення максимально об'ємної зачіски і натуральних легких локонів застосовуйте поєднання круглої гребінця і фену. Щіткою підніміть волосся біля коріння і по всій довжині обробіть їх феном. Красивими виглядають кучері, отримані шляхом плетіння косичок.
2
Найбільш поширеним засобом для завивки вважаються щипці для волосся (плойки). За допомогою них ви можете підкрутити тільки кінчики або повністю завити локон. Затисніть щипцями тонку прядку, загорніть її спіраллю. Через кілька секунд потягніть щипці, злегка розтискаючи, щоб волосся насилу вислизали з них. Сучасні щипці дуже зручні в застосуванні. Залежно від типу вашого волосся, можете встановлювати на них особливий температурний режим. В комплект до щипцам входять різні насадки, що дозволяють вам видозмінювати зачіски. Для креативної завивки прекрасним варіантом будуть щипці-гофре.
3
Зручні в виконанні і всіма улюблені бігуді, але користуватися ними бажано не частіше одного разу на тиждень. Вибір залежить від ваших бажань. Краще придбайте бігуді, кріплені за допомогою шпильок або крабів. Уникайте липучок, т.к. частину волосся при знятті завжди залишається на ніх.Накрутіте бігуді на вологе волосся і не знімайте, поки ті не висохнуть. Можете залишити кошти на ніч. Волосся, які погано тримають форму, підсушіть феном. Для отримання чітких пасом перед зняттям бигудей нанесіть на волосся лак. А щоб надати їм природний вигляд, застосуйте його після расчесывания.Альтернативой бабусиних термобігуді є сучасні електробігуді. Вони набагато простіше і безпечніше старих пристосувань. Ніяких особливих зусиль не вимагають і папільйотки - гнучкі і м'які, гумові бігуді різної довжини та діаметру. Також існують спіральки у вигляді дерев'яних або пластмасових гвинтів. Для створення дрібних тугих завитків використовуйте коклюшки. Локони, накручені такими шляхами, виходять дуже акуратними і красивими.
4
Деякі жінки воліють в домашніх умовах робити і хімічну завивку . Справа ця досить непроста і ризикована навіть в спеціалізованих салонах. Тому, якщо ви все-таки зважилися спробувати, робіть все дуже обережно, враховуючи в роботі безліч нюансов.Средство для хімічної завивки вибирайте якісне і перевірене, інакше можете просто позбутися дорогих волосся. Також вам будуть потрібні спеціальні бігуді для завивки. Найелементарнішими тут є пластикові коклюшкі.Перед початком роботи вимийте волосся з шампунем без бальзаму, підсушіть. Розділіть їх на рівні тонкі пасма, які не повинні перевищувати довжину коклюшки. Починати слід з потиличної частини голови, поступово переходячи до скроневих зонам. Потім обробіть тім'яну область у напрямку до челке.До і після накрутки бигудей змочіть волосся спеціальним засобом для завивки. Слідкуйте, щоб волосся лягали рівно, особливо це стосується їх кінчиків. Потім надіньте утеплюючий ковпак. Після закінчення терміну перевірте результат виконаної роботи: розмотайте кілька пасом на різних ділянках голови. Якщо вони не завились, потримайте ще, але не більше 5 - 10 хвилин. Потім, не знімаючи коклюшек, змийте засіб для завивки теплою проточною водою. Фіксаж наносите губкою на 10 хвилин до і на 5 хвилин після розкручування бигудей. Потім змийте його і сполосніть волосся водою, підкисленою лимонним соком. На завершення роботи обробіть волосся бальзамом-ополасківателем.Как бачите, методів стати кучерявою і красивою в домашніх умовах досить багато, все лише залежить від ваших фантазій, бажань і обраних засобів. Але не завжди ризик виправдовує засоби. Тому іноді слід все ж довірити свої прекрасні волосся досвідченим професіоналам. Так можна уникнути багатьох серйозних проблем.
Зверніть увагу
Під час завивки, не застосовуйте металеві предмети, не перевищуйте час видержкі.Тщательно обполіскуйте волосся між процедурамі.Несоблюденіе цих правил призведе до знебарвлення вашого волосся.
Корисна порада
Перед початком хімічної завивки перевірте засіб для неї на наявність алергічної реакції. За два тижні до завивки не фарбуйте волосся, а після неї протягом трьох дні Не мийте голову і не користуйтеся феном. Регулярно наносите на волосся доглядають кошти.