Як змінити букву диска.

На фізичному рівні у жорстких ніяких букв немає: параметри їх ідентифікації призначаються системою вже під час роботи комп'ютера залежно від конфігурації обладнання. При цьому найважливішим і постійним є системний диск, незалежно від його букви. Костьольна інших, можна змінити букву диска без жодного збитку для працездатності системи.
Інструкція
1
Запустіть Windows і через меню «Пуск» зайдіть в Панель управління. Подвійним кліком миші виберіть параметр «Адміністрування». Серед доступних елементів виберіть «Керування комп'ютером» і зайдіть в нього.
2
Ви побачите вікно параметрів, що складається з трьох стовпців: управління комп'ютером, таблиця і дії. Щоб змінити букву диска, в лівій частині вікна - Управління комп'ютером - розкрийте параметр «Сховище» і виберіть у підпорядкованому списку «Управління диска мі». Через кілька секунд система визначить конфігурацію устаткування і в середньому полі «Таблиця» виведе її в графічному відображенні. У верхній частині ви побачите всі встановлені томи і розділи жорстких дисків у вигляді окремих значків. У нижній половині - фізично встановлені носії із зображенням розділів, на які вони поділені.
3
Щоб змінити букву диска, в верхній частині вікна виберіть будь тому чи розділ, натисніть на нього правою кнопкою миші і в випадаючому меню вкажіть «Змінити букву диска або шлях до диска ... ». У віконці натисніть кнопку «Змінити» і в наступному вікні, поруч з параметром «Призначити букву диска (AZ)» виберіть зі списку будь-яку доступну букву . Натисніть ОК.
4
Буква диска буде змінена на обрану. Якщо якісь програми працюють з файлами, що знаходяться в цьому розділі, то вам вручну знадобиться переустановити посилання на їх нове місце розташування. Також потрібно змінити адреси ярликів програм та інших виконуваних файлів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bycKpPm7XzU