Як зробити з кульки собаку.

Повітряні кульки в усі часи були улюбленою іграшкою дітей. Довгі тонкі кульки викликають у малят окремий захват, адже з них можна змайструвати багато кумедних речей і персонажів. Наприклад, собачку.
Вам знадобиться
  • - повітряні кульки для моделювання
  • - насос
Інструкція
1
Перш, ніж майструвати собачку перед дітьми, потренируйтесь трохи на самоті. Це врятує вас від можливої публічної невдачі, а дітей від розчарування.
2
Без насоса в цій справі вам не обійтися. Навіть найсильніші легені не зможуть створити тиск, необхідний для надування довгого тонкого кульки з відносно товстими стінками. Візьміть кульку для моделювання, надійти його, але не до кінця.
3
Залиште на кінці кульки невеликий «хвостик» розміром близько 8-10 см, в іншому випадку при моделюванні кулька лопне. Зауважте отвір звичайним вузлом за допомогою пальців.
4
Відступите від вузла 5 см, перекрутите кульку в цьому місці 3-4 рази. Притримуючи вийшла "сардельку» рукою, зробіть поруч ще одну, таку ж. Складіть їх разом, з'єднайте вузол і місце останнього скручування таким же перекрутом.
5
У вас готова вже мордочка собачки. Схожим чином зробіть вушка з двох ковбасок. Перекрутіть мордочку і вуха між собою так, щоб між ними утворився кут, близький до перпендикулярному. Голова готова.
6
Наступна ковбаска буде одинарної, і вона зіграє роль шиї.
7
Зробіть ноги з двох сегментів за методом, за допомогою якого ви змайстрували вже мордочку з вухами.
8
Якщо у вас це вийшло, то залишок ви зможете зробити вже без підказки. Один сегмент для тіла, два для задніх ніг, останній залишився сегмент зіграє роль хвоста.
9
Коли ви зробите собачку, то помітите, що запас кульки , залишений вами при надування, практично закінчився. Якщо цього не сталося, нічого страшного, зробіть з собачки пуделя. Протолкніте частина повітря з початку хвоста до кінчика, щоб вийшов симпатичний помпон.
Зверніть увагу
Якщо в процесі моделювання ви помітили, що вам не вистачає запасу, розкрутіть вже зроблені елементи, розв'яжіть кульку і випустіть з нього трохи повітря.
Корисна порада
Запропонуйте дитині намалювати собачці оченята, йому це обов'язково сподобається. Тільки робіть це м'яким фломастером.